VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Sporto žaidimas

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis valdysi riedlentininką: per minutę atlik kuo daugiau triukų ir pelnyk kuo daugiau taškų. Įsibėgėsi spausdamas rodyklę žemyn, o įvairių triukų atliksi su kitomis rodyklėmis. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką su rodykle, kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Tavo tikslas – per duotą laiką pele susprogdinti kuo daugiau balionų. Papildomų taškų gausi, jei sprogdinsi iš eilės skirtingų spalvų arba visus vienodų spalvų balionus. Jei susprogdinsi balioną su ženkleliu X, neteksi...
Peržiūrų: 372
Pele valdai lanką, o spustelėjimu paleisi strėlę. Per duotą laiką stenkis strėle sujungti kuo daugiau širdelių porų – šauk tada, kai dvi širdys būna greta.
Peržiūrų: 327
Turi 50 ėjimų, kad kairėje žaidimo ekrano pusėje esantis rutulys su figūromis taptų identiškas esančiam dešiniajame kampe rutuliui. Spausk ant figūrų pele, kad šios pasisuktų ir atsidurtų reikiamoje vietoje.
Peržiūrų: 360
Žaidimo tikslas – kuo toliau nusviesti moliūgą. Jį išmesite dusyk spustelėję klavišą "Space". Stenkitės, jog paleidimo stiprumą nurodantys stulpeliai būtų aukščiausiame lygyje.
Peržiūrų: 684
Erdvėlaivį valdai klaviatūros rodyklėmis arba pele, šaudai kairiuoju pelės klavišu arba "Space". Sėkmės mūšyje!
Peržiūrų: 368
Įsuk švytuoklę pele ir paleisk ją klaviatūros klavišu "Space". Tavo tikslas išmesti švytuoklę kuo aukščiau ir kuo toliau. Klavišu "Space" galėsi prailginti kelionę, įsiūbuodamas ją ant pažemėje esančių pastatų bei...
Peržiūrų: 637

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama