VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Įveik trasą kuo sėkmingiau ir pasiek pasaulio rekordą. Spausk pakaitomis klaviatūros rodyklių klavišus į kairę ir į dešinę, kad įsibėgėtum ir pasiektum maksimalų greitį, spausk "Space", kad bėgdamas pačiuptum picos gabalėlį ar gaivųjį gėrimą ir taip pasistiprintum ir uždirbtum žaidimo taškų. Nepraleisk nei vieno maisto gabalėlio, nes kiekviena klaida tik sulėtins valdomą veikėją.
Atspėk po kuriuo kiautu paslėptas kamuoliukas. Visą laiką, kuomet kiautai bus maišomi, bandyk įsidėmėti kamuoliuko buvimo vietą. Gali tik tris kartus suklysti, tad būk atidus. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad išvystum...
Peržiūrų: 522
Pastatyk kuo greičiau automobilį į jam skirtą vietą. Jeigu atsitrenksi į kokį nors objektą, turėsi pradėti iš naujo. Iš viso turėsi 10 gyvybių. Automobilį valdyk rodyklių klavišais.
Peržiūrų: 310
Nuspalvink paveikslėlį tau patinkančiomis spalvomis.
Peržiūrų: 342
Šiame žaidime galėsi įsijausti į kriketo žaidėjo vaidmenį. Norėdamas mesti ar atmušti kamuolį, tiesiog kairiuoju pelės klavišu paspausk ant savo žaidėjo ir, nutempęs pelę už žaidėjo, atleisk šį klavišą.
Peržiūrų: 375
Tavo tikslas – "įmesti" žmones į darbo vietas. Kuo aukščiau pataiko kandidatas, tuo daugiau tu pasipelnai. Spustelk "Space", kad būtų pradėta tempti guma, o kai manysi, jog įtempimas pakankamas, spustelk tą patį klavišą dar...
Peržiūrų: 339
Penkios avys turi atsidurti kitame upės krante esančiuose penkiuose garduose. Avytes valdote rodyklėmis.
Peržiūrų: 600

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama