Nesijuok chatas

Šiuolaikinėje visuomenėje tikrais vyrais laikomi tie, kurie sugeba „pakabinti“ bet kurią merginą. Toks vyras yra laikomas tikru. O Vedose teigiama, kad jeigu vyras yra mergininkas, tai jis nėra tikras vyras. Jis yra tiesiog bailys. Todėl, kad mergininkas niekada neis ginti tėvynės, mergininkas niekada nesilaikys savo žodžio, mergininkas niekada neugdys savęs. Jeigu žmogus labai prisirišęs prie moterų – jis prarado save.

Vyras turi būti vyru. Tai reiškia, kad pirmiausia jis turi nugalėti savyje pernelyg didelį susidomėjimą moterimis. Jis turi išmokti atsiriboti nuo moteriško prado. Jis turi išmokti būti stipresniu už moters gundymo energiją. Tai ir yra tikro vyro požymis. Nes toks vyras sugeba save nugalėti. Bet jeigu vyras labai priklausomas nuo moteriškos energijos, jis negali savęs kontroliuoti.

Jis negalės susidoroti su žalingais įpročiais. Jis negalės apsisaugoti psichiškai nuo gyvenimo sunkumų, jis tiesiog verks kaip vaikas, pamatęs tuos sunkumus. Jis bus bailys gyvenime, negalės savęs nugalėti. O jeigu jis bandys kažkur išsišokti, tai bus visiškai neapgalvota, ir kažkas greitai „įkrės jam malkų“.

Jeigu vyras labai priklausomas nuo moters, jis tampa labai egoistiškas, ambicingas, ir jam neįmanoma paaiškinti, kaip teisingai gyventi. Jis tampa psichiškai nevaldomas. Tai nėra vyro jėgos požymis, tai požymis jo silpnumo.

Vyro jėga – tai sugebėjimas įveikti savyje blogas charakterio savybes, egoizmą, pyktį, nesugebėjimą valdyti savęs, savo charakterio, savo įpročių. Tai ir yra vyro jėga.


-0
Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama