xe xe

Buk visada pasiruoses! 2006-05-10 11:30:56
- Tu zinai, tai buvo pats sauniausias vakaras mano gyvenime!
- Tikrai? Tu taip netiketai atvaziavai pas mane i darba - as tam
nebuvau pasiruosus...
- Siurprizas pavyko? As labai stengiausi. Tu tokia nuostabi!
- Aciu tau, puikus restoranas, as puikiai praleidau vakara.
- Vaziuojam pas mane? Prasau, as taip taves pasiilgau!
- Tikrai? eee? Atleisk, negaliu!
- Kodel?!
- As.. man rytoj anksti i darba.
- As tave nuvesiu, vaziuojam!
- Tu zinai, as labai pavargus .
- As padarysiu tau masaza, mh. Taip, ruoskis, vaziuojam - as labai
nekantrauju tau padaryti masaza!
- Ne - ne! Nereikia, man, eee. Man galva plysta, masazas nepades, man
tiesiog reikia pailseti.
- Tai spaudimas, isgersi taure raudono vyno ir praeis, neissisukinek,
vaziuojam!
- As no-o-o-riu mie-e-go?.
- puiku, vaziuojam miegoti!
- Na, ne, ne, nepatogu kazkaip, man...as...As neturiu dantu sepetelio!
- as nupirksiu tau milijona sepeteliu, sutik, vaziuojam!
- Ne, as nepasiruosus, as negaliu vaziuoti, atleisk!
- ??? Kas per stabdziai? Mes juk buvome kartu, buvo taip faina? Kodel
dabar
atsisakai?
- Negaliu, supranti. Ne siandien, neturiu nuotaikos, atleisk.
- Bet tu sakei, kad puikiai praleidai laika. Kodel?! Tau kas, ten, tos
jusu,
na, m-menesines? (parausta)
- Ne, ka tu! Ne.
- tai kame reikalas? Uztenka spyriotis, juk matau, kad tu taip pat nori,
vaziuojam!
- Ne! As negaliu!
- Kodel?!
- Mes neturime, mes negalime to daryti dabar, padarom pertrauka - taip
reikia, suprask.
- Kokia pertrauka, kas tau yra?! Ilgam?
- Na, nors iki rytojaus, prasau!
- O koks skirtumas - siandien rytoj?!
- Na.. yra skirtumas, patikek. Tai zvaigzdes- siandien mes neturime
buti
kartu!
- As nieko nesuprantu, tu paslaptinga!
- Galbut, bet tai intuicija, as tiesiog jauciu, kad siandien -
nereikia.
- As taip sito laukiau!..
- Tikrai? As negaliu tau paaiskinti, bet jei tu mane myli - suprasi.
Atleisk.
- Nevaziuosi?
- Ne.
- Vaziuojam!
- Ne.
- Tikrai?
- TAIP!..
- Gaila.....

Mintys:bl..mba, kaip noriu vaziuoti! KODEL?! KODEL NENUSIDEPILIAVAU KOJU
IR
APSIMOVIAU FLANELINIUS TRAUZUS?!
Įkelk savo nuotykį
Pas mus fizikos mokytoja yra tokia senute pensininke -miela, sakyciau.karta isitepiau kreida uzpakali.Mokytoja pastebejo ir isvare i tulika isivalti.Nu susitvarkiau ateinu i kabineta ejnu pro mokytoja ta klausia-"nu vaikeli isvaliai deme?ateik cia parodyk...
Peržiūrų: 1191
Viena vasaros diena, kai buvo puikus oras, su draugais sulekem i sodyba savaitgali praleisti.suvaziavo daug zmoniu.tarp musu buvo vienas 10 metu vaikis.toks paseles.labai sakyciau iskalbingas. visa diena linksmai praleide vakarui atejus pradedam galvoti apie...
Peržiūrų: 8931
Aš, aišku, viską suprantu. Suprantu moterų siekį tapti dar gražesnėmis. Bet... Na, žodžiu, prasidėjo viskas kaip įprasta – po naujamečio šventimo. Mano mieliausioji nusprendė naujais metais pradėti naują gyvenimą. Taigi...Pirma dienaMano...
Peržiūrų: 2144
Dar vieną beskaitydama prisiminiau..Taigi buvau maždaug 5 metų amžiaus, gyvenome kartu su tėvais ir tėvo brolio bei jo žmona ir dviem vaikais - berniuku ir mergaite mano amžiaus, berniukas metais jaunesnis. Dar buvo gyvas diedukas mūsų tuo metu....
Peržiūrų: 1445
.Ateinu vieną vakarą į darželį pasiimt sesers,o jos auklėtoja su skirtingais batais stovi.Pradėjo aiškint tipo ryte skubėjo,tamsu prieškambary,tai vieną savo pačiupo,kitą mamos. Na gerai,buna.Bet ką jus manot? Ateinu kitą dieną - TAS PATS. Jau...
Peržiūrų: 902
kur kur vilniuj nusipirkau sakaitos papildima uz 10 litu tele 2 sakau reikia pasipildyt pasiemiau peiliuka ir puliau trint trinu trinu neziuredamas paziuriu neber skaiciu nu nx
Peržiūrų: 977

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama