Mano verslas
Tai buvo apie 1992 metus, kai laukinis kapitalizmas pradėjo vežtis į Lietuva pro langus ir duris. Vienu metu tolimas žmonos giminaitis, atradęs pinigų gyslą, ir vežęs visokiausią šlamštą iš JAE, pasiūlė man- bėdžiui- užsidirbti pinigų, pardavinėjant jo prekes Marijampolės žemėje.
Verslas kurį laiką sekėsi neblogai, užsidirbdavau, kaip sakoma ir duonai ir vandeniui ( atsiprašau – ir sviestui ),( dabar sakytume - margarinui “ Rama” )( tačiau, teatleis man skaitytojas už mano neišprusimą ir nežinojimą, kad “Rama” – tai ne Saulės dievas, bet paprasčiausias margarinas.)
Tuo metu jau įsigijau nuosavą pasididžiavimą - automobilį VAZ 2101.Šį tarybinį stebuklą dar ir dabar susapnuoju naktimis.
Mes- du jauni vyrukai – aš ir mano jaunesnysis brolis, kuris prieš mane atrodė, kaip žalias Šunskų lentpjūvės darbininkas, atvežėme arabų prekes į Marijampolės žemę.
Buvo gražus žiemos vakaras. Gatvių lempos apšvietė lengvai krintančias snaiges. Jautėsi šventinė Kalėdų nuotaika. Mamos su vaikučiais landžiojo po krautuvėles, ieškodamos dovanėlių sau, vyrui, kitiems artimiesiems.Jiems pasisekė – mes turėjome puikių arabiškų žaisliukų, kuriuos atvežėme savo žiguliuku į centrinę parduotuvę. Žaislai vos tilpo į automobilio bagažinę.
Susitarę su pardavėjais, kurias prekes jiems palikti, grįžome prie savo automobilio. Pabandėme atrakinti bagažinę –o ji- nei iš vietos, tikriausiai užšalo
spynelė. Laukti nėra kada , laukia kiti pirkėjai, o ir pinigai mums jau paruošti.
Prisiminiau giminačio, žigulių specialisto,tarybinių automobilių meistro, patarimus, ir nutariau juos išbandyti praktiškai.
Veiksmas paprastas - brolis kelia bagažinės dangtį, o aš spiriu į valstybinį numerį
Pasirodo - ne taip lengva , bagažinė neatsidaro.
Mums bespardant automobilį, praeiviai šypsosi - tai ką, kietuoliai, nesugebat atsirakinti?
Galų gale spyriau į bagažinę iš visų jėgų ir dangtis netikėtai atsidarė.
Bet koks nusivylimas laukė mūsų - viduje nei vieno žaislo.
Po trumpo šoko pastebim, kad bagažinės vidus ne toks, koks mūsų automobilio. Dirst į automobilio vidų- ten irgi ne taip.
Pasižiūrime į kitas mašinas - o ten, už keliolikos metrų - mūsų žiguliukas .

Na va pasiskaičiau čia biški jūsų pasokojimu, ir iš karto prisiminiau švelniai tariant 'žiauru' nuotyki.Viskas praidėjo taip - nusipirkau mašina (Bmw 7klases) kaip iš filmo "Būmeris".Aišku labai juo džiaugiaus, parodžiau jį draugams, jie tik...
Peržiūrų: 1740

Buvau merga jau metuose, man 27.Nepasakysiu , kad aš pasileidusi merga, bet turėjau daug nuotykių, romanų, vieni mane palikdavo, kitus aš, turėjau su kai kurias ir artimus santykius.Tas šeštadienis, repetavome, nes turėjome vykti į dainų šventę,...
Peržiūrų: 2014

Na tai siap tik trumpas nesusipretimas:Taigi visi suprantant kad turint vaikina dazniausiai parasai vakare labanaktuko zinute ar dar ka nors.Tai va,viena vakara parasau as labanaktis savo meilei, ir gaunu tokia sms: "Labanaktis mazyte, dau bubiuku tau...
Peržiūrų: 947

Tuo metu man buvo tik 14 metų. Iki 14 metų neturėjau vaikino, taigi Tomas man buvo pirmas vaikinas. Jam buvo 20 metų, kaunietis kaip ir aš. Pirmasis pasimatymas buvo prie Kauno pilies. Matau kaip jis ateina, nusisukau, įmečiau durnių, kad nematau. Jis...
Peržiūrų: 4339

as pats nesididziuoju siuo ivykiu,bet zinau kad jis daugiau nepasikartos su manimi.ai ka cia bepridursi: jaunyste kvailyste .ir uztikrintai sakau kad ne as vienas esu tokiu kvailysciu pridares,kai kurie dar iki siol taip daro.tai degradacija vat.gyveni ir...
Peržiūrų: 1513

Einu is sules, valgau ledus, ziuriu prie manes bega du mentai. Issigandau ir pradejau begt kiek kojos nesa, net ledus i zeme teskiau. Mentai mane pasivijo ir... pralenke. Jie suciupo apsivobusi vyruka. Zmones i mane ziurejo kaip i beprote. Kaip buvo geda!
Peržiūrų: 1258