Kojinės po pagalve

Sakoma, kad kai papasakoji kokį neįprastą nutikimą (ar sapną) kam nors, jis jau nebepasilieka toks pat įsimintinas ir išskirtinis. Todėl ir noriu tiesiog papasakoti trumpą savo nutikimą, kuris yra nelabai paaiškinamas ir keistas, bet aš nenoriu, kad jis toks būtų.
Tai va, šis 5 minučių dalykėlis nutiko 2004 metų sausio dešimtą vakare. ... Dabar, kada pradėjau rašyti, prisiminiau, kad naktį (šiurpuliukai tikrai nubėgo). Varčiausi lovoje, negalėdamas užmigti, rytojaus dieną po atostogų laukė mokykla; vartausi aš, pagalvę apkeitinėju į kitą pusę. Dažnai man taip būna, TIKRAI neužmigau. Nueinu naktį (a velnias žino, gal kokią 1 valandą, gal pusę dvyliktos, nebesvarbu) į tualetą, padarau reikalą, grįžtu atgal į lovą, esu LABAI ramus, įtartinumo jokio, tiesiog normalus 1 minutės užsibuvimas tualete naktį (šiaip iš nervų).
Atsigulu, ir ranka netrunka užčiuopti ... kojinę, pusiau pakištą po pagalve. What the f..k? Aš taip pagalvojau. Pirmiausia mane apėmė NEPASITENKINIMAS ir PYKTIS — dar mat kojinė trukdys man užmigti!
Po to apsiverčiu kiton pusėn, ir tiesiog pačiose smegenyse piršosi logiška išvada, jog ir kitoje pusėje bus kojinė po pagalve ... Taip ir buvo! Vėl paėmiau antrą kojinę, vėl numečiau prie šalia esančios kompo kėdės.
ir tada apėmė SIAUBAS ir BAIMĖ — iš kur? Iš kur galėjo atsirasti kojinės po pagalve per 1 minutę?
IŠ KUR!!!!????
Visą naktį iš baimės meldžiausi lovoje, prisiekinėjau Dievui, kad būsiu geras, ir taip toliau. Ryte atsikeliu — tos kojinės gražiai guli viene šalia kitos po kėde, ant kurios dabar rašau, prabėgu trejiems metams nuo 'įvykio'. Nors ir mečiau jas vos ne į skirtingas puses.
Tą dieną mokykloje vaikščiojau kaip nesavas, tarytum didžiuodamasis, kad "štai, žiūrėkit, ir man kas nors neįprasta nutiko", bet niekam nepasisakiau.

PABAIGA. Vienintelis paaiškinimas — mano brolis buvo lunatikas ir kažkaip ir kažkodėl per minutę BE GARSO padėjo kojines po mano pagalve, po to vėl atsikėlė ir gražiai jas padėjo po kėde, bet taip negali būti, nes miegu su juo jau beveik 12 metų vienam kambary ir žinau jį. Kas kitas? Gal katė?

Daugelis neįprastų dalykų pasireiškia įprastomis formomis. Aš esu TOKS, KAIP VISI, todėl nenoriu veltis į šiuos dalykus. Žinau, gal juoksitės iš manęs, bet aš to ir siekiu, noriu, kad jūs pasakytumėt man , kad aš išsigalvoju. Juk geriausia yra tikėti ŠIUO pasauliu, nes tik ŠIS pasaulis yra tikras, ŠIS gyvenimas yra siekiamybė, ir tokie trukdžiai kaip kojinių savaiminis judėjimas tiktai leidžia suabejoti realiu pasauliu.
Karočia, TAIP BUVO, norit tikėkit, norit ne, bet geriau netikėkit. Jums lengviau netikėti negu man, tuo aš džiaugiuosi .
Įkelk savo nuotykį
Viena karta 3 klasėje kai buvau dar visai maža. tik 10 metų. mylėjau tokį berniuka. jis mane taip pat. dėja nebuvo tokios mergaitės kuri jo nemylėtu. tai vat viena karta aš su juo pasibučiavau visų akivaizdoje. toks geras jausmas buvo. dabar esu 10...
Peržiūrų: 888
Tai nutiko mazdaug pries 6 metus, kai buvau kvailutė 15 metė mergaitė ir su tokiu draugu išėjome pasivaikščioti po mišką kleboniškio kaune.. nusipirkom valgyt, atsigert, buvo vasara, šilta, kokia 2-a valanda dienos. Taigi nuėjome į tą mišką,...
Peržiūrų: 3130
Buvome su drauge Akropolyje.Užsinorejome i tuliką,Jau tulike.As rengiuosi eiti.Priešais mane įejo moteris.Bet tada aš to nepastebejau.Prie dūrų dar kažką draugei aiškinausi.Na ir pasisuku į dūris,o jos jau uždarytos.Aš vistiek truakiu.Na jos ne...
Peržiūrų: 1596
viskas nutiko devintoje klaseje. i musu mokykla buvo atejus nauja anglu mokytoja man ji nelabai rupejo nes man nedeste. bet viena diena i pavadavo musu mokytoja. as ja nuzvelginejau kokios kojytes o krutine, tokio uzpakaliuko dar nebuvau mates nors isveido...
Peržiūrų: 1503
Nutiko tokia istorija po vieno naujuju metu shventimo. Shventeme kaime, buvom suvazhiave keliomis mashinomis. Shvente buvo labai gera, 2 dienas uliavojom, vienzho dainos shokiai estrada, masines eitynes. Sausio 3d. pribrendo reikalas vazhiuoti namo. Sedom i...
Peržiūrų: 721
Žinote draugė nusipirko šuniuką už 2 Lt - mažučiuką dvarnių. Tai vakar ji man papasakojo nuotykį, kuris mane labai prajuokino.Gal prajuokins ir jus. Viena moteriškė paprotino ją sakyti, kad tai ne dvarnius,o dvarininkų kilmės šuniukas. Ir...
Peržiūrų: 726

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama