Gyvenimo Pamoka

Einam su drauge bulvaru. Einam ir šnekames - kaip ir paprastos keturiolikmetės. Tada ir pajutau: ranka.. tokia šilta, šalia manęs. Tai jis. O aš buvau tokia naivi.. net nepažinojau jo.
-Ee,ką darai?-paklausiau
-Labas,-jis.
-Laura,ar tu jį žinai?-draugė paklausė.
Pasižiūrėjau į jį, jo plaukai buvo juodi, iš dalies jo šukuoseną priminė "emo" (bet jis ne toks..), normaliai apsirengęs,kaip ir paprastas praeivis. Jo akys.. rudos ir gilios. gražus, net labai.
-Pažystami?-nusijuokiau.
-Ne..-sumurmėjo.
-Na tai..?
-Norėjau susipažinti. Jei teisingai supratau, Tavo vardas Laura, tiesa?
-Taip.
Mano draugė žiūrėjo ir nesuprato kas čia vyksta, iki šiol prisimenu jos veido miną.
-Ei,ei,-ji visa susimąsčiusi, nič nieko nesupranta kas čia vyksta.
Mes nekreipėme į jos "ei ei" ir jis tarė:
-Malonu,mano vardas Benas,-šypsojosi.
-Tai ko čia užkalbinai?
-Norėjau susipažinti,jau sakiau. Papasakok apie save. Ir apie ją,-nukreipė savo akis į mano draugę.
Taip ir šnekėjomes apie penkiolika minučių. Jis pasirodė idomus ir kitoks nei jo bendraamžiai (jam buvo šešiolika,beje).. buvo net keista, kad toks.. ypatingas žmogus mus užkalbino . Būtent mus.
-Kodėl į mus kreipeisi?-draugė paklausė.
-Pasirodėt idomios ir tokios.. eilinės, bet tuo pačiu ir išskirtinės - kritote į akį.. kitaip nei čia aplinkiniai - nuobodi ir pilka kasdienybė..
Atvažiavo mano autobusas,turėjau lipti. Jis man davė savo numeriuką.
Kitą vakarą jis man parašė "gal nori rytoj susitikti..?". Aš sutikau.
Kitą dieną - mes esame šalia vieno kito. Mes vieni, išskyrus tik praeivia.. Jis paemė mane už rankos ir nusitempė, sakė pasitikėti jo - nieko lyg ir blogo nenutuokiau. Nutempė į kažkokį šiukšlyną.
-Nusisuk.
Aš nusisukau,nieko blogo nenutuokiau. Tik juokiausi:
-Ką tu darai?
..tyla.
-Atsisuk,-pratarė jis.
Atsisukau ir.. jis stovėjo visiškai nuogas prie manęs ir suspaudė mane prie savo kūno:
-Aš žinau,kad tu to nori,-jo akys žvilgėjo.
Likau apšalusi -nesupratau kas dedasi. Jis štai čia - priekyje manęs, visiškai nuogas, visiškai nuogas vyras.. o aš tik silpna keturiolikmetė. aš nesupratau. aš apšalusi.
-Hpfff?-net nežinojau ką pratarti jam, išleidau kažkokį nežmonišką garsą.. bet nieko daugiau kaip ir negalėjau pasakyti, nes buvau apšalusi - negi tas žmogus su kuriuo susirašinėjau visą vakarą kažkoks.. debilas? nesusigaudžiau.
-Čiulpk!-šį kartą jo akys žaibavo iš tos laimės ir egoizmo.
Vyras kurio beveik net nepažįstu, stovi nuogas prie manęs ir liepia man čiulpti. Dabar perėjo per mane visi tie atsiminimai - kaip mes susitikome, kaip mes susirašinėjome ir dabar.. ar čia tikrai jis?.. nesitikėjau,kad tokių gyvūlių yra žemėje.
-Čiulpk,k..šė tu k...va!-dabar jau supykęs.
aš apsisukau,nubraukiau ašaras ir išbėgau. jis manęs nesivyjo. nesupratau kas kątik ivyko..buvau traumuota tikrąją to žodžio prasme. išbėgau,įlipau į artimiausią autobusą ir grįžau namo. niekam apie tai nepasakojau. niekam. buvau apšalusi ir neprašnekėjau visą likusią dieną.

Tai buvo mano pamoka. mano gyvenimo pamoka.
Įkelk savo nuotykį
Skirtumas kaip reguoja moterys ir vyrai:KAI neplautą antrosios pusės stiklinę kriauklėje.:Vyras1 Pasižiūri ar nėra švarios2 Jei nėra švarios išsiplauna ir naudojasiMoteris1. Garsiai nusikeikia. 2a. Jei vyro nėra namie, palieka stiklinę neplautą...
Peržiūrų: 7170
tai va viena karta numire ziema draugelio akumas. paskambino sako davai atvrayk uztemsi . nu ka nuvaziuoju uzdedam krokodilus uzsikuria jis mashina kitas draugelis islipa ir nuima nuo jo mashinos krokodilus o pas mane ant mashinos da uzvesta ir pajungta . o...
Peržiūrų: 887
Cia atsikiko mano draugei,bet maciau ne tik as...mano geriausia drauge buvo pametusi galva del vieno simpatuko,tik beda kad tasai i ja visai demesio nekreipe...Karta jie susitiko laiptu virsuje,drauge atmete ilgus plaukus,mete neprikaistinga zvilgsni kaip...
Peržiūrų: 1279
Na papasakosiu ir as toki atsitikima,Rytas, su batia atvarom i objekta. Persirengiam savo kaptiorkej. Mane labai ima juokas is batios specovkes, matot batia toks nekudas kaip koks manekenas spraudziasi i isaugtines kelnes kazkokias is labdaryno uz lita...
Peržiūrų: 1148
sakyciau lyg butu vikas vakar ivyke...pries astuonis metus...mes su drauge poilsiavom pas jos teti kaime ilga laika ir siaip sdar pora problemu buvo su vaikinais abiejom tai nutarem uzteks pertrauka jokiu vakareliu diskoteku ir draugu... kurie gali pasirodyti...
Peržiūrų: 1119
sis mano pasakojimas bus apie tai kaip alkoholis veikia zmogu nu zodziu nuvaziavau i viena tusa prie ezero.tusas su palapinem, gerimu yra, zodziu viskas tvarkingai.kaip ir turetu but dar neipusejus dienai visi bahurai buvo "siek tiek" ikale.o ka jau kalbet...
Peržiūrų: 1173

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama