VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Traukos lenktynininkas

Aprašymas:
Įsigyk ir ištobulink savo automobilį, su kuriuo varžysiesi lenktynėse. Degalų padavimas – klavišas "Space", atleidęs jį nuspausi sankabą. Bėgius pakeisi klaviatūros rodyklėmis aukštyn/žemyn. Specialaus kuro padavimas – klavišas N. Už varžybose laimėtus pinigus galėsi įsigyti daugiau ir geresnių automobilių. Sėkmės!
Sukurk patį tobuliausią žaidimų veikėją! Išrink kūno detales bei jų spalvas, taip pat aplinką.
Peržiūrų: 328
Įsijausk į paparacio vaidmenį. Prieš kiekvieną etapą bus nurodyta, už kokias nuotraukas pelnysi taškų ir kiek grynųjų turi surinkti, kad sėkmingai pereitum į aukštenius lygius. Sėkmės.
Peržiūrų: 298
Sudėk skaičius į tuščią kvadratą taip, kad suma stulpeliuose, eilutėse bei įstrižainėse būtų lygi 15.
Peržiūrų: 282
Šiame žaidime tau reikės šokinėti kamuoliuku per atplaukiančias kliūtis. Tau tereikia kairiuoju pelės klavišu paspausti ant kairiajame šone esančio raudono mygtuko "PEE", o norėdamas prisipildyti skysčių, paspausk ant šalia...
Peržiūrų: 314
Pele nustatyk vietą, kur norėsi mušti kamuolį. Tada spustelk klavišą "Space", kai apačioje dešinėje judanti veido ikona pasieks vietą, pažymėtą kamuolio paveikslėliu.
Peržiūrų: 270
Šiame žaidime tau reikės kovoti prieš iš pragaro atėjusius demonus bei monstrus. Savo veikėjo judesius valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis į šonus, o paspaudęs "Space" klavišą smogsi kardu. Vėliau žaidime gausi ir...
Peržiūrų: 287

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama