VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Achilas

Aprašymas:
Veikėjo judėjimą gali valdyti dviem būdais: rodyklė kairėn/dešinėn – ėjimas kairėn/dešinėn, rodyklė į viršų – šuolis (atitinkamai klavišai "A"/"D" ir "W"); smūgiavimas klavišais "4"/"T", spyris – "5"/"Y".

Žaisdamas nepamiršk blokuoti strėlių, o ietis bus veiksmingiasia tada, kai ją mesi į priešininką. Jei nori turėti daugiau gyvybių, dar kartą pereik ankstesnius lygius.
Nusitaikyk ir šaudyk į artėjančius gyvūnus pele. Klavišo "Space" spustelėjimas vėl užtaisys ginklą. Pabaigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT", ir tavo rezultatas atsidurs geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 332
Šiame žaidime tau reikės šaudyti laukinius gyvūnus. Nusitaikysi pelės pagalba, o iššausi nuspaudęs kairįjį pelės klavišą. Norėdamas užtaisyti savo šautuvą, spausk "Space" klavišą.
Peržiūrų: 356
Surink visus taškelius ir nepakliūk priešams į nasrus. Paėmęs mirksintį tašką laikinai tapsi neįveikiamas. Valdymas klaviatūros rodyklėmis.
Peržiūrų: 587
Tavo tikslas – nugalėti bokso ringe "Pusryčių" komandos atstovus. Smūgiuosi iš dešinės klavišu X, smūgiuosi iš kairės klavišu Z. Klavišų kombinacija Z ir rodyklė į viršų – stiprus smūgis iš kairės, X ir rodyklė į...
Peržiūrų: 404
Šiame žaidime tau reikės plaukioti su kateriu ir šaudyti į priešo lėktuvus. Katerį valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis į šonus, o šaudysi pelės pagalba. Žaidime taip pat stenkis kuo aukščiau iššokti į orą, nes...
Peržiūrų: 348
Žaidžiama taip: pastatai norimą sumą spausdamas +10/-10, tada spusteli "DEAL". Tau reikia surinkti kuo arčiau 21 akies, tačiau negalima nė kiek daugiau, kitaip iškart praloši. Gauni dvi kortas, apačioje jų užrašyta suma. Jei...
Peržiūrų: 335

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama