VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Surink tris ar daugiau figūrų vienoje eilutėje ar stulpelyje. Kairiuoju pelės klavišu pažymėk norimas gretimas figūras, kurias sukeisi vietomis. Kad pasiektum kitą lygį, turi užpildyti stulpelį, esantį dešinėje žaidimo ekrano pusėje per minutę laiko. Naikindamas figūras kaupsi pagalbos priemones, kuriomis galėsi pasinaudoti, kad panaikintum figūras ekrane, tereikės pele paspausti ant norimos pagalbos priemonės kairėje žaidimo ekrano pusėje. Neskubėk pasinaudoti jomis tuojau pat, nes sukaupus aukštesnį jų lygį, jos taps galingesnės. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT SCORE", kad išvystum savo rezultatą geriausių žaidėjų sąraše.
Per tris minutes parodyk, kaip sugebi valdyti dviratį! Valdymas klaviatūros klavišais: "A", "S" ir "D" skirti triukams, rodyklėmis į šonus judėsi, rodyklė į viršų – pasisukimas, klavišas "Space" – šuoliukas. Baigęs...
Peržiūrų: 302
Valdydamas erdvėlaivį klaviatūros rodyklėmis, šaudydamas klavišu "B", įveik visas misijas.
Peržiūrų: 274
Tavo tikslas – kuo aukščiau išmesti picą į viršų. Kairiuoju pelės klavišu spausk ant jos, kad vis pamėtėtum aukštyn, jei pica nukris atgal į keptuvę, teks pradėti užduotį iš naujo.
Peržiūrų: 283
Šiame žaidime tau reikės padėti paukščiukams saugiai pasiekti kitą upės krantą. Tau tereikia atmušinėti juos ledo lytimi. Ledą valdysi pelės pagalba.
Peržiūrų: 273
Per pusę minutės kuo daugiau lapelių sudėliok į knygą. Baigęs žaidimą, paskelbk savo rezultatą geriausiųjų sąraše, spausdamas užrašą "SUBMIT".
Peržiūrų: 273
Šiame žaidime tau reikės mušinėti kamuoliuką į priešininko vartus ir tuo pačiu apsaugoti savuosius. Mušinėti ir saugoti savo vartus galėsi pelės pagalba (nepamiršk, kad mušinėti gali tik savo aikštelės pusėje).
Peržiūrų: 287

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama