VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Strateginis žaidimas

Aprašymas:
Tavo tikslas užvaldyti kuo daugiau teritorijų, nužudant priešo armiją ar sugriaunant jo būstinę.

Žaidimą pradėsi, pasirinkdamas mygtuką "Campaign". Dabar turi pasirinkti vieną iš trijų pasaulio teritorijų, iš kurių vykdysi savo puolimus, bei žaidimo sudėtingumo lygį. Kitame lange matysi, kuria teritoriją turi užgrobti, apačioje matysi galimas karių rūšis, naudojamas kovoje, taip pat galėsi išvysti kovos lauką (Battlefield Preview). Paspaudęs "Continue", pradėsi kovą.

Vaizdą žaidime galėsi stebėti, spausdamas klaviatūros rodyklių (LEFT, RIGHT) arba A, D klavišus taip pat judėdamas pele. Spausdamas klaviatūros klavišus Z ir C galėsi greitai judėti po kovos lauką į kairę ir į dešinę. Klavišu P įjungti ir išjungsi pauzę.

Spausk ant karių apačioje ir treniruok juos mūšiui. Kovos lauko viršuje matysi savo ir priešo turimos armijos skaičių bei puolimo stiprumą, pagal tai orientuokis, ar dar reikia verbuoti naujų, ar užteks esamų kareivių nužudyti priešininkus.
Nukauk kuo daugiau kosmose skaidančių erdvėlaivų. Savo laivą valdysi pelės pagalba, o šaudysi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 314
Valdydamas besiridenantį kamuolį pele, stenkis sugauti kuo daugiau slidininkų bei išvengti kliūčių. Ypač saugokis senų belapių medžių, į kuriuos atsitrenkus, žaidimas bus baigtas.
Peržiūrų: 304
Kovok su priešais! Herojaus judėjimą valdysi pele, ginklus pasikeisi spausdamas norimo ginklo ikoną pasirinkimų juostoje. Tam, kad nepristigtum šaudmenų, pakeliui rink amuniciją. Nusitaikysi ir šaudysi pele. Saugokis atakų ir ant...
Peržiūrų: 265
Po neseniai vykusio karo išlikai vienintelis gyvas pilotas, sugebantis vykdyti sudėtingas misijas. Sunaikink priešų būstines ir uždirbk žaidimo taškus. Lėktuvą valdyk pele, šaudyk pasirinktu ginklu kairiuoju pelės klavišu....
Peržiūrų: 279
Padėk garsiesiems animacinio filmo herojams Lillo ir Stitch išvengti pavojingų kliūčių ir sėkmingai skrieti banglente vandens paviršiumi. Herojų valdyk klaviatūros rodyklių klavišais. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad...
Peržiūrų: 291
Kuo greičiau pele spausk ant liepsnelių, kad užgesintum visas žvakutes. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 444

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama