VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Žaidimas vaikams

Aprašymas:
Pele valdydamas savo veikėją, stenkis sugauti kuo daugiau drugelių. Gaudykle užsimosi spusteldamas kairįjį pelės klavišą.
Pasirink žaidimo sudėtingumo lygį ir pirmyn – tavo tikslas yra išvalyti žaidimo lauką nuo ikonėlių. Spausk ant dviejų vienodų, kad jos išnyktų. Linija, jungianti paveikslėlius, negali būti sulenkta daugiau nei du...
Peržiūrų: 372
Šiame žaidime tau teks kovoti prieš įsisiautėjusios protestuotojus. Nusitaikysi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą.
Peržiūrų: 336
Valdydami automobilį rodyklėmis kairėn bei dešinėn, rinkite pinigų krepšelius ir venkite kliūčių.
Peržiūrų: 313
Tai šmaikštus žaidimas, kuriame tau reikės bėgti gatve nuogam ir rinkti monetas. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis į šonus, o pašoksi paspaudęs "Space" klavišą. Tau reikės surinkti kuo daugiau monetų...
Peržiūrų: 453
Pele nusitaikyk ir šaudyk į judančius taikinius, ginklą užtaisysi spausdamas klavišą "R". Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 308
Klaviatūros rodyklėmis reguliuoji lentą, ant kurios yra raudonas kamuolys. Stenkis kuo ilgiau išlaikyti pusiausvyrą, kad jis išliktų ant lentos.
Peržiūrų: 627

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama