VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Vila Krosbar iššūkis

Aprašymas:
Per duotą laiką, kiek įmanoma daugiau kartų įspirk kamuolį į futbolo vartus. Stebėk kamuolio mušimo kryptį ir laiku paspausk klavišą "Space", kad nustatytum spyrio stiprumą. Taip pat stebėk vėjo stiprumą ir kryptį, kuris turi įtakos spyrio sėkmingumui. Papildomų taškų gausi numušęs kurią nors futbolo žvaigždę. Baigęs žaidimą, spausk "Submit", kad išvystum savo rezultatą geriausių žaidėjų sąraše.
Šiame "pjūkliškos" atmosferos žaidime tau reikia suformuoti angliškus žodžius iš pateiktų raidžių ir laimėti pakankamai taškų, kad pereitum į kitą lygį. Kuo ilgesnis žodis, tuo daugiau taškų pelnysi (raidės turi būti...
Peržiūrų: 414
Šiame žaidime tau reikės vaikščioti spąstų pilnuose labirintuose ir rinkti alaus skardines. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis, o paspaudęs "Space" klavišą pašoksi.
Peržiūrų: 396
Surink pakankamai pinigų, kol nesibaigė užduočiai skirtas laikas. Rink erdvėje pakibusias uolienas, kurios vertos milžiniškų sumų, saugokis metalo šiukšlių ir asteroidų. Jei nesurinksi prašomos pinigų sumos, teks pradėti...
Peržiūrų: 426
Nusitaikyk pelyte ir kairiuoju jos klavišo paspaudimu šauk į viską, kas juda.
Peržiūrų: 361
Iš daugybės panašių ateivių tau reikia rasti tą, kuris rodomas dešinėje esančiame paveikslėlyje. Pele spausk ant įsibrovėlio, kad sustabdytum invaziją.
Peržiūrų: 456
Tavo tikslas kiekviename lygyje – neatsitrenkus į kliūtis pasiekti pabaigą, kurią nurodo "End". Žaisti pradėsi spustelėjęs "Start". Pastaba – žaidimo metu nespausk pelės klavišų!
Peržiūrų: 596

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama