VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Žaidime įsikūnysi į Šventąjį Patriką, kuris turi nugalėti visus piktuosius gnomus ir kitus priešus. Tave iš visų pusių puls priešai, todėl turėsi aršiai gintis. Patriką valdyk rodyklių klavišais į kairę ir į dešinę. Šoktelsi paspaudęs rodyklę į viršų, o blokuosi smūgį rodykle į apačią. Taip pat galėsi smūgiuoti lazda (klavišas A) ir smūgiuoti specialų smūgį debesies pagalba (klavišas S). Specialų kombinuotą smūgį atliksi dukart paspausdamas rodyklę į kairę arba į dešinę ir klavišą A. Norėdamas apsisaugoti, dukart spausk rodyklę į apačią.

Žaidimo metu rink bokalus, bulves ir kitus priedus, kurie padės atstatyti sveikatą, pridės galios ir panašiai. Savo sveikatos lygį matysi juostelėje virš valdomo veikėjo. Į kitą lygį pereisi surinkęs atitinkamą monetų skaičių, o kiek jų turi surinkti, matysi viršuje. Taip pat viršuje matysi ir kiek turi gyvybių bei surinktų bokalų.
Taksi vairuotojo darbas iš tikrųjų kupinas nuotykių ir išbandymų. Vairuok taksi automobilį klaidžiose Niujorko gatvėse, vežk keleivius į jų prašomas vietas, rink kelyje išsibarsčiusias monetas ir saugokis policijos, kuri tik...
Peržiūrų: 323
Kuo greičiau nušauk žaidime esančius priešus! Savo lėktuvą valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, šaudysi "Space" klavišu, o torpedas numesi paspaudęs klavišus su skaičiais 1 arba 2.
Peržiūrų: 299
Apsaugok savo tvirtovę nuo priešų, šaudydamas į juos pelyte. Po sėkmingai įveikto lygio galėsi samdyti sargybinius, tobulinti tvirtovę ir kitaip stiprinti savo gynybą.
Peržiūrų: 322
Šiame žaidime tau reikės kaip įmanoma stipriau trenkti pripučiamai beždžionei. Tau tereikia kairiuoju pelės klavišu paspausti ant dešinėje pusėje esančios rankos ir (neatleidus klavišo) kuo stipriau trenkti kitoje pusėje...
Peržiūrų: 395
Derindamas įvairius fizinius pratimus bei tinkamą mitybos ir poilsio režimą, paruošk žiurkėną varžyboms. Apačioje esančioje juostoje gali stebėti, koks gyvūno pasirengimo lygis: greitis, judrumas, ištvermė ir stiprumas....
Peržiūrų: 372
Pele spausk ant delno ir atsivodėjęs trenk lėlei. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 334

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama