VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Tavo užduotis – kuo greičiau pristatyti kuo mažiau pažeistą krovinį. Sunkvežimį vairuok rodyklių klavišais: rodyklė į viršų įjungs akseleratorių, rodyklė į apačią – stabdį. Kai sunkvežimis pakils į orą, pusiausvyrą laikyk rodyklių klavišais į kairę ir į dešinę. Rankinis stabdis įjungiamas Z klavišu, tačiau naudok jį atsargiai, nes gali pamesti krovinį. Sunkvežimio pagreitinimą įjungsi paspaudęs "Shift" klavišą, tačiau turėsi sulaukti, kol užsipildys spalvota juostelė viršutiniame dešiniame kampe.

Važiuodamas stenkis nepamesti krovinio ir suspėti atvažiuoti iki pasibaigs laikas. Kiekvienas krovinys bus skirtingas, o kelias vis sudėtingesnis. Jeigu pamesi krovinį arba baigsis laikas, turėsi važiuoti iš naujo.
Šiame žaidime tau reikės rinkti vaisius ir saugotis vėžlių. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis, o paspaudęs "Ctrl" klavišą pašoksi. Norėdamas įveikti vėžlį, tiesiog užšok ant jo!
Peržiūrų: 325
Šaudyk į bėgančias baltas figūrėles – tavo laikas ribotas. Nusitaikyk pele, šaudyk kairiuoju pelės klavišu. Ginklą pasikeisti gali klavišais 1, 2, 3.
Peržiūrų: 490
Išsirink paveikslėlį spusteldamas ant rodyklės su užrašu "NEW PAGE", o tada nuspalvink jį pačiomis gražiausiomis spalvomis.
Peržiūrų: 369
Šiame žaidime bus patikrintas tavo sugebėjimas įsiminti įvairius simbolius ir jų atsiradimo tvarką. Tau tereikia kairiuoju pelės klavišu paspausti ant paskutinio atsiradusio simbolio. Žaidimą galima pasirinkti su spalvomis arba...
Peržiūrų: 377
Tavo tikslas judėti vagonų riedėjimo kryptimi, nenukrentant ant žemės. Kuo toliau, tuo vagonai judės greičiau ir bus sunkiau nenukristi. Veikėją valdyk klaviatūros rodyklių klavišais. Pakeliui rink vaistinėles, kurios...
Peržiūrų: 342
Žaidime turėsi teisingai surinkti automobilį iš detalių. Kai tai padarysi, spausk "Done" ir galėsi keisti spalvas, automobilio aplinką bei pasigrožėti savo kūriniu.
Peržiūrų: 353

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama