VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Brakonieriai baigia įsigalėti Afrikoje, jie šaudo visus saugomus gyvūnus: dramblius, krokodilus, raganosius dėl ragų, kailio, ilčių, padėk juos sustabdyti. Naudok ypatingus ginklus, kad apramintum pažeidėjus. Judėsi klaviatūros rodyklių klavišais, šaudysi klavišu "Space". Kelyje rink monetas, kurios duoda papildomų taškų, nepamiršk surinkti odos iš nušautų brakonierių, saugokis spąstų ir afrikietiškų bičių, kai nudėsi visus piktadarius, surink vėliavėles, kad pereitum į kitą žaidimo lygį.
Valdydamas raketę pele, kuo daugiau kartų atmušk kamuoliuką.
Peržiūrų: 357
Tau reikia aptarnauti klientus picerijoje. Priimk užsakymą, o tada stenkis viską atlikti būtent taip, kaip nori klientas. Stenkis, kad jie kuo mažiau lauktų, kad sudedamosios dalys būtų išdėliotos kuo tiksliau ir reikiamu kiekiu,...
Peržiūrų: 709
Klaviatūros rodyklėmis valdai mašiną, kuri turi įveikti visus besileidžiančius priešus. Atakuosi spausdamas "Space". Venk raudonųjų atakų, tačiau rink geltonus burbulus, kurie suteiks taškų. Sunaikink priešą, kol jie tavęs...
Peržiūrų: 354
Pele spausk ant pastolių galų, kad suformuotum naują detalę. Junk strypus, kad pastatytum kuo aukštesnį bokštą.
Peržiūrų: 516
Išsirink kovotoją, pastatyk už jį pinigų sumą ir tikėkis, jog jis laimės! Prieš kiekvieną bėgimą matysi, kokia tikymybė, jog tam tikras bėgikas laimės.
Peržiūrų: 367
Pele nusitaikyk ir šaudyk į priešo lėktuvus. Baigęs žaidimą, būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 313

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama