VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Tavo tikslas – Irako laboratorijoje surasti šešis paslėptus ypatingus ginklus ir po to sėkmingai rasti išėjimą. Kelyje saugokis sargybinių, į kuriuos atsitrenkus, iššauks rizikos lygis, kuriam pasiekus maksimalią ribą, teks pradėti žaidimą iš naujo. Rink piliules, kurias mažina turimą riziką. Naudok klavišą "Space", kad padėtum bombą, kuri šiuos neutralizuos. Užduočiai įvykdyti turi tik dvi minutes, tad turi susikaupti ir paskubėti.
Sunaikink priešus, veikėją valdydamas klaviatūros rodyklių klavišais, pašokdamas klavišu X, šaudysi klavišu Z. Jei neteksi visų gyvybių, teks pradėti žaidimą iš naujo.
Peržiūrų: 331
Nušauk kuo daugiau tave puolančių ateivių! Nusitaikysi ir šaudysi pelės pagalba. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 312
Kiekviename lygyje yra tik vienas būdas išlikti gyvam – rask jį ir sėkmingai pereik į kitą etapą. Spausk ant įvairių detalių, kai pelės žymeklis pasikeičia. Kiekvienas apsisprendimas gali būti lemiamas pagaliukiniam...
Peržiūrų: 361
Į besiartinančius monstrus mėtyk moliūgus. Kiek jų turi, matai apatiniame dešiniajame kampe. Kiekvienas neįveiktas monstras nuima gyvybės, o kiek jos liko gali stebėti apačioje esančioje juostoje.
Peržiūrų: 329
Per skirtą laiką surink kuo daugiau vėlevėlių! Spausdamas klavišą "Space" kliūtis peršoksi, o klavišais "M" ir "N" valdysi judėjimo kryptį. Baigęs žaidimą spausk "SUBMIT", kad pamatytum, kelintas esi geriausiųjų sąraše.
Peržiūrų: 316
Pasirink, kokią užduotį nori atlikti (tai atliksi klaviatūros rodyklėmis), o tada – pirmyn į trasą! Automobilį valdysi klaviatūros rodyklėmis, įvairius pasirinkimus atliksi spusteldamas klavišą "Space".
Peržiūrų: 358

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama