VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Valdyk šokėją klaviatūros rodyklių klavišais ir atlik visus prašomus judesius laiku. Kuo tiksliau sušoksi, tuo daugiau taškų gausi. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad išvystum savo rezultatą geriausių žaidėjų sąraše.
Šiame loginiame žaidime tau reikės padėti pelėms saugiai pasiekti sūrį. Tau reikės statyti įvairiausias kliūtis ir taip nuvesti peles link sūrio. Ekrano kairėje pusėje yra visi tavo daiktai (degtukai, monetos ir pan.). Šiuos...
Peržiūrų: 408
Tai stalo teniso žaidimas, kuriame tau reikės įveikti savo priešininką. Savo raketę valdysi pele. Kai tau reikės servuoti, tiesiog kairiuoju pelės klavišu paspausk ant ekrane atsiradusio mygtuko "SERVE".
Peržiūrų: 366
Tai yra įdomus loginis žaidimas, kuriame yra trys žaidimo variantai.Pirmajame žaidime tau reikės dėlioti tos pačios spalvos kvadratėlius šalia vienas kito (tu juos mėtysi iš viršaus). Sudėjus bent tris tos pačios spalvos...
Peržiūrų: 353
Kuo didesniu greičiu plok beždžionei! Pele spustelk ant rankos ir tempk link žaislo.
Peržiūrų: 561
Johnny truputį išgėrė ir jam sunku nulaikyti alaus bokalą rankose, neišpylus jame esančio alaus. Padėk savo draugui išlaikyti pusiausvyrą, judėdamas pele į kairę ar į dešinę pusę, kuo ilgesnį laiką.
Peržiūrų: 359
Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis, pašoksi spustelėjęs "Space". Kiekviename lygyje turi pasiekti geltoną besisukinėjantį kamuoliuką, kad patektum į kitą etapą. Pakeliui rink monetas ir žvaigždutes, venk monstrų.
Peržiūrų: 344

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama