VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Šiame žaidime tu būsi gatvėmis važinėjantis riedlentininkas. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis į viršų bei apačią, o paspaudęs "Space" klavišą pašoksi. Norėdamas patekti į geriausiųjų žaidėjų sąrašą, baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT".
Veikėją valdysi klaviatūros rodyklėmis, spausdamas klavišą "A" dursi peiliu, o "S" – jį mesi. Kovok iki paskutinės akimirkos ir įveik kuo daugiau priešų arba surink kuo daugiau vėliavėlių.
Peržiūrų: 399
Surink visus auksinius kiaušinius ir monetas, bei apsisaugok nuo pavojingųjų baltųjų ančių. Veikėją valdyk klaviatūros rodyklių klavišais, pašok klavišu "Space".
Peržiūrų: 355
Naudodamasis pele nustatyk ledo ritulio žaidėjo poziciją, spausk ritulį ir atitraukęs jį atleisk. Pataikyk kuo daugiau įvarčių per duotą laiką, o pasibaigus laikui spausk mygtyką "SUBMIT SCORE".
Peržiūrų: 336
Pelyte valdote rogutininką – neatsitrenkite į kelkraštį ir nuvažiuokite kuo toliau!
Peržiūrų: 379
Kalėdų senelis ne tik dovanas dalinti moka, bet taip pat ir taikliai zombius šaudo! Šiame žaidime tau reikės neleisti zombiams patekti į uždarą Kalėdų vakarėlį. Taikytis galėsi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį...
Peržiūrų: 337
Tai seno gero ir visų pamėgto žaidimo "Tetris" variantas. Tavo tikslas yra surinkti kuo daugiau taškų dėliojant detales taip, kad visi kvadratėliai eilėje būtų užpildyti. Spausdamas klavišą į viršų galėsi detalę pasukti,...
Peržiūrų: 348

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama