VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis į šonus valdysi slankiklį, kuris turi neleisti kamuoliukui įkristi į juodąją skylę. Spausk "Space", kad kamuoliuką atmuštum su papildoma jėga. Judančios ikonos, jei jas pagausi, gali būti ir kenksmingos, ir naudingos. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Veikėją valdysi klaviatūros rodyklėmis. Prieš kiekvieną etapą pamatysi, kokio žodžio raides tau reikės surinkti. Išvenk kliūčių ir surink raides reikiama tvarka, kad pasiektum kuo aukštesnį etapą. Sėkmės!
Peržiūrų: 369
Pelnyk kuo daugiau taškų mušinėdamas kamuoliuką! Norėdamas pradėti žaidimą, tiesiog kairiuoju pelės klavišu paspausk raudoną mygtuką. Pelekus judinsi ir jais kamuoliuką mušinėsi spausdamas klavišus su rodyklėmis į...
Peržiūrų: 352
Išlik kuo ilgiau gyvas ir sunaikink kuo daugiau priešų paleisdamas į juos mirtį nešančias raketas. Raketsvaidį valdyk klaviatūros rodyklių klavišais į kairę ir į dešinę, šaudyk klavišu "Space".
Peržiūrų: 472
Norėdami laimėti kiekvieną žaidimo lygį, turite spėti nuvažiuoti tam tikrą atstumą per numatytą laiką. Saugokitės pėsčiųjų bei policijos. Rodyklės aukštyn ir žemyn reguliuoja greitį, o kairėn bei dešinėn – džipo...
Peržiūrų: 677
Naudodamasis pele šaudyk kareivius, nesileisk nušaunamas ir nešaudyk mergaičių. Pasibaigus laikui, spausk mygtuką "SUBMIT" ir pateksi į geriausių žaidėjų sąrašą.
Peržiūrų: 332
Žaidimo tikslas – išnaikinti visas kaladėles iš žaidimo lauko. Tai padarysite paspaudę ant dviejų vienodų kaladėlių, kurios išnyks. Galima panaikinti tik tas, kurios nėra užblokuotos kitų kaladėlių iš šonų ar viršaus.
Peržiūrų: 346

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama