VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Beždžioniukas pateko į pavojų kupiną pastatą, padėk jam pasprukti, kelyje sunaikindamas visus besikėsinančius į gyvybę priešus. Herojų valdyk klaviatūros rodyklių klavišais, pašok klavišu "Space", numesk banano žievę klavišu A, šaudyk klavišu S, klavišu D užsikabink uodega.
Šiame žaidime tu būsi vienas iš kaubojų, kovojančių dėl savo garbės. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis į viršų ir į apačią, o paspaudęs 0 klavišą iššausi. Šį žaidimą galima žaisti ir dviese!
Peržiūrų: 317
Ar sugebėsi laimėti šachmatų partiją, kai priešininkas – kompiuteris? Išbandyk save! Baigęs žaidimą, paskelbk savo rezultatą geriausiųjų sąraše, spausdamas mygtuką "SUBMIT".
Peržiūrų: 330
Valdyk žmogeliuką klaviatūros rodyklių mygtukais. Surink spalvotas kaladėles ir pasistenk išvengti tykančių pavojų: raketų, skraidančių sprogmenų. Įrodyk savo vikrumą, pereidamas į vis aukštesnį lygį.
Peržiūrų: 308
Spausk ant dviejų ar daugiau vienodų ikonėlių, kad jos išnyktų. Saugokis, kad dėlionė nepasiektų viršaus. Už neišnaikintas detales raundo pabaigoje tau bus minusuojami taškai, jei netyčia spustelsi ant paveikslėlio, kuris...
Peržiūrų: 324
Patikrink savo taiklumą šaudydamas į judantį taikinį! Nusitaikysi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Nepamiršk, kad turi pataikyti į raudoną tašką.
Peržiūrų: 295
Šiame žaidime tau reikės šokinėti ant sūpynių bei rinkti įvairius objektus. Pirmiausia paspausk kairįjį pelės klavišą ir po to pelės pagalba reguliuok sūpynes taip, kad vaikas nusileistų ant kitos sūpynių pusės, taip...
Peržiūrų: 269

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama