VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Naudodamas daugybę įrankių žaidimo lauko abiejuose šonuose, sukurk savo norimą scenarijų.

Pasirink patinkančią aplinką ir transporto priemonę. Tada nupiešk trasą, išdėliok įvairius objektus: žvaigždes, kurias reikia pasiekti, ar lėtinantį judesius laikrodį.

Vaizdą atitolinsi ar priartinsi pelės ratuku. Apatinėjė kairiosios dalies meniu juostoje yra galimybė keisti matymo vietą.

Transporto priemonę valdysi klaviatūros rodyklėmis, o judėjimą pradėsi iš naujo spustelėjęs "Enter". Duok valią fantazijai!
Valdydamas veikėją klaviatūros rodyklėmis persikelk į salą neįkritęs į vandenį. Saugokis pasislėpusių ryklių.
Peržiūrų: 385
Kuo greičiau naikink kubelius, kol viršuje esanti kortelė nepasikeitė į visiškai piktą veidą – tada žaidimas bus baigtas. Naikinti gali dviejų ar didesnes vienos spalvos blokelių grupes. Viršuje yra raketa, kuri sunaikins iki...
Peržiūrų: 664
Naudodamas detales apačioje bei pats tiesdamas traukiniui kelią, rink žaidimo lauke išdėstytus auksinus! Tam, kad įveiktum kiekvieną lygį, reikės surinkti viršuje dešinėje nurodyta monetų skaičių. Jei kelias nepavyko,...
Peržiūrų: 625
Savo laivą valdai klaviatūros rodyklėmis, į priešus šaudysi spausdamas klavišą "CTRL". Venk susidūrimo su kitais erdvėlaiviais bei jų atakų. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą...
Peržiūrų: 424
Žaidimas žaidžiamas rusiškos ruletės principu. Atėjus tavo eilei, paimk revolverį, pasuk būgną arba nepasuk, nuspausk gaiduką. Ir žiūrėk, kad bus.
Peržiūrų: 602
Susikurk tokią mašiną, kokia tau atrodo gražiausiai, o tada patrauk į trasą! Valdydamas automobilį klaviatūros rodyklėmis finišuok pirmasis.
Peržiūrų: 312

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama