VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Šiame žaidime tau teks atlikti vaikų auklės vaidmenį. Tau reikės rūpintis, kad mažyliui nieko nepritruktų. Žaidimo tikslas yra kuo greičiau surinkti kambaryje išmėtytus vaiko daiktus ir viską jam nunešti. Visa tai tau reikės atlikti, kol dar nepasibaigė užduočiai skirtas laikas. Taip pat nepamiršk pasisaugoti vaikštinėjančio šuns, nes jis tave sulėtins ir atims taškų. Savo veikėją valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis.
Rodyklėmis į šonus valdai savo šaudyklę, klavišu "Space" šaudai. Sunaikinęs visus ateivius, pereisi į kitą lygį. Pabaigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT", ir tavo rezultatas atsidurs geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 419
Sugebėk kuo ilgiau išlaikyti linijų sankirtą šviesiajame skrituly. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 740
Sunaikink visus besiveržiančius tave nužudyti priešus, tai padarysi į žaidimo ekrano apačioje esantį laukelį įvesdamas nusikaltėlio vardą. Kuo ilgiau išgyvensi, tuo daugiau žaidimo taškų uždirbsi.
Peržiūrų: 386
Padėkite Kalėdų Seneliui susidoroti su priešais. Jo judėjimą valdysite rodyklėmis, o klavišu "Space" šaudysite. Įvilkite niekadėją į ledo rūbus, o tada šaukite į kamuolį ir sumtelkite jį, kad sudužtų. Taškus bei...
Peržiūrų: 719
Pele nusitaikyk ir šaudyk į artėjančius priešus. Per trumpas pertraukas už įgytus taškus galėsi įsigyti patobulinimų, spustelėjęs apačioje esantį mygtuką "BUY". Sėkmės!
Peržiūrų: 342
Tavo tikslas – į duobutę įmušti golfo kamuoliuką. Kelyje saugokis goblinų ir kitų golfo žaidėjų, atimančių gyvybes. Rink auksines monetas, kad padidintum maksimalų turimų gyvybių skaičių, rink žalias monetas, kad...
Peržiūrų: 278

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama