VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Veiksmo žaidimas

Aprašymas:
Veikėją valdysi klaviatūros rodyklėmis. Prieš kiekvieną etapą pamatysi, kokio žodžio raides tau reikės surinkti. Išvenk kliūčių ir surink raides reikiama tvarka, kad pasiektum kuo aukštesnį etapą. Sėkmės!
Žaidžiama taip: pastatai norimą sumą, spausdamas "ADD TO BET" tada spusteli "DEAL". Tau reikia surinkti kuo arčiau 21 akies, tačiau negalima nė kiek daugiau, kitaip iškart praloši. Gauni dvi kortas, šalia užrašyta jų suma. Jei...
Peržiūrų: 315
Apačioje matai lygtį, kurią turi užpildyti skaičiais, kad lygybė būtų teisinga. Dešinėje yra matuoklis, kuris rodo, kiek laiko tau liko. Už teisingus atsakymus prisideda kelios sekundės.
Peržiūrų: 562
Šiame žaidime tau reikės kairiuoju pelės klavišu paspausti ant to trikampio, kuris sujungia visas šone nurodytos figūros dalis. Žaidimas baigsis, kai šone esanti figūra nusileis į ekrano apačią.
Peržiūrų: 386
Šiame žaidime tau reikės nušauti kuo daugiau piktųjų nykštukų. Nusitaikysi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Norėdamas užtaisyti šautuvą, spausk "Space" klavišą.
Peržiūrų: 376
Šiame žaidime tau reikės nušauti kuo daugiau priešo lėktuvų ir taip apginti savo tvirtovę. Nusitaikysi ir šaudysi pelės pagalba, o paspaudęs R klavišą užtaisysi savo patranką.
Peržiūrų: 370
Šio žaidimo herojui atsibodo kovoti tik prieš blogiečius ir jis užsinorėjo kažko naujo, todėl nusprendė šaudyti į visus! Savo tanką valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, šaudysi paspaudęs "Ctrl" klavišą, "Space"...
Peržiūrų: 339

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama