VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Ūkininkų žaidimas

Aprašymas:
Žaidime tapsi ūkininku, kuris gamtos gėrybes pardavinėja mieste. Žaidimas susidės iš dviejų dalių – gamtos gėrybių auginimo ir surinkimo bei prekių pardavimo mieste. Gavęs užsakymą, spausk ant lapelio apačioje ir būsi perkeltas į atitinkamą žemėlapio vietą. Prie kelio matysi paruoštas tuščias dėžes. Pele nutempk produktus iš lauko į dėžes ir tai bus furgono iškvietimas prekes įkrauti. Kai prekės bus įkrautos, apačioje esančiame užsakymo lapelyje užsidegs žalia vernelė. Paspausk lapelį kuo greičiau, kad galėtum kuo greičiau važiuoti į kitas ūkio vietas. Maksimalus ir minimalus kiekvieno lygio užsakymų kiekis bus matomas apačioje dešiniame kampe.

Kai susirinksi visą produkciją savo ūkyje, atvažiuosi į miestą. Čia taip pat bus bus užsakymų lapeliuose nurodyta, koks pirkėjas kokios produkcijos nori. Spausk ant užsakymo lapelio, furgonas privažiuos ir lapelyje pamatysi monetas. Spausk ant lapelio ir pasiimk užmokestį kuo greičiau, nes bėgant laikui užmokestis mažėja.

Aukš
Išsilaikyk kuo ilgiau! Veikėją valdai klaviatūra: rodyklės – judėjimas, klavišas "A" – puolimas, "S" – paimsi daiktus. Sėkmės!
Peržiūrų: 711
Šiame žaidime tau reikės įveikti savo priešininką rankų lenkimo varžybose. Norėdamas laimėti, tiesiog kaip įmanoma greičiau spaudinėk "Space" klavišą.
Peržiūrų: 339
Šiame žaidime tau reikės nušauti kuo daugiau priešo lėktuvų. Savo lėktuvą valdysi klavišais su rodyklėmis, o iššausi paspaudęs F klavišą. Tik būk atsargus ir neatsitrenk į priešų lėktuvus, nes iškarto žūsi.
Peržiūrų: 367
Turi galimybę pabandyti atlikti tokių triukų, kokių niekad nebandei. Vairuodamas motociklą atlik įvairius akrobatinius triukus ore. Motociklą valdyk rodyklių klavišais. Įvairius triukus pakilęs į orą atliksi A, S arba D...
Peržiūrų: 596
Padėk mažajam angeliukui sėkmingai įveikti kelionę ir nudėti piktąjį bosą. Veikėją valdyk klaviatūros rodyklių klavišais, klavišu Z pramušk skydą, jei priešininkas jį turi, klavišu X pulk pilnu pajėgumu. Kelyje rink...
Peržiūrų: 354
Žaidime turėsi galimybę įsikūnyti į nevykėlius, kurie kaunasi. Žaidimą galima žaisti vienam arba dviese. Prieš pradėdamas galėsi pasirinkti vieną iš 3 kovos vietų. Kovai skiriama 90 sekundžių. Pralaimi tas, kurio...
Peržiūrų: 427

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama