VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Sunkiojo metalo motociklininkas

Aprašymas:
Kuo greičiau įveik vis sudėtingesnes trasas ir pelnyk kuo daugiau taškų! Prieš žaidimą paskirstyk taškus greičiui, akceleracijai ir vairavimo lengvumui.

Trasoje motociklą valdysi klaviatūros rodyklėmis, o itin didelį greitį pasieksi spausdamas "Space". Tam, kad galėtum naudoti šį super greitį, turi rinkti geltonas ikonas trasoje. Taškų pelnysi už monetas. Venk įvairių kliūčių ir tepalo dėmių.

Tam, kad pasiektum vis aukštesnį etapą, turi pasiekti finišą, kol nesibaigė tam skirtas laikas. Baigęs žaidimą, spausk "RANKING", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Valdydamas sraigtasparnį klaviatūros rodyklėmis, išsilaikyk kuo ilgiau ir sunaikink kuo daugiau priešų. Šaudai klavišu "Space".
Peržiūrų: 381
Pele valdai slankiklį, kuriuo turi atmušti kamuoliuką. Gaudyk įvairias krentančias ikonas, kurios padės greičiau išmušti kaladėles ar suteiks kitokių pliusų. Saugokis, kad į slankiklį nepataikytų krentančios raketos....
Peržiūrų: 589
Spustelk pele, kad užtaisytum šaudyklę su varle, ir atleisk klavišą, kai nori iššauti. Stenkis, kad būtų vakarų vėjas (pučia į rytus). Beje, jei smūgiuosi didžiausia jėga (indikatorius apačioje), tai nereiškia, kad...
Peržiūrų: 331
Šiame žaidime tau reikės, šaškių principu, nukirsti kuo daugiau lentoje esančių figūrų. Figūras perkelsi paspaudęs ant jų kairiuoju pelės klavišu ir po to dar kartą paspaudęs ant tos vietos kur nori, kad ji keliautų....
Peržiūrų: 336
Pele nusitaikyk ir šaudyk į atsirandančias žmonių figūrėles.
Peržiūrų: 347
Valdyk lėktuvą klaviatūros rodyklių klavišais ir šaudyk spausdamas "Space". Tavo užduotis – apsaugoti laivą. Ir nežūti. Baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT SCORE" ir atsidursi geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 316

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama