VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Strateginis žaidimas

Aprašymas:
Joe pakvietė į savo nuostabią fermą ir paprašė, kurį laiką padėti prižiūrėti ją. Tačiau miestiečiui, niekada nebuvusiam kaime, ūkio priežiūra lyg tamsus miškas. Tad sek kiekvienu dėdės nurodymu, kad taptum puikus pagalbininkas fermoje. Veikėją valdyk pele.
Šiame žaidime tau reikės pasirinkti krepšelyje esančius daiktus ir duoti juos įkyriam paukščiui.
Peržiūrų: 329
Šiame žaidime tau reikės nušauti kuo daugiau priešo lėktuvų. Savo lėktuvą valdysi klavišais su rodyklėmis, o iššausi paspaudęs F klavišą. Tik būk atsargus ir neatsitrenk į priešų lėktuvus, nes iškarto žūsi.
Peržiūrų: 347
Iššauk DJ BoBo iš patrankos kuo aukščiau ant laivastiebio. Pirmas žingsnis yra pripilti parako. Spausk pele ant patrankos ir, neatleisdamas pelės mygtuko, pilk paraką. Tik nepadaugink! Norėdamas šauti, atleisk pelės mygtuką ir...
Peržiūrų: 877
Rask ir atversk vienodas korteles, kad jos išnyktų. Jei atversi skirtingų lygių vienodas korteles, gausi papildomų taškų. Stebėk apačioje, kiek gyvybės liko gyvūnui, kai kurie teisingi atvertimai jos pridės. Išsilaikyk kuo...
Peržiūrų: 357
Šiame žaidime tau reikės nukauti visą monstrų būrį. Savo veikėją valdysi pelės pagalba, o iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Nepamiršk, kad priešų laivai po vis greičiau leisis žemyn.
Peržiūrų: 440
Spausk ant apskritimų žaidimo lauke ir stenkis, kad judantys burbulai sprogtų būtent ten. Baigęs žaidimą spausk "SUBMIT", kad pamatytum, kelintas esi geriausiųjų sąraše.
Peržiūrų: 375

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama