VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Strateginis žaidimas

Aprašymas:
Tavo tikslas sunaikinti priešų pilį ir apginti savąją. Pilys turi 20 000 gyvybių, kurių negalima nei padidinti, nei atstatyti.

Prieš pradėdamas kovoti turi pasirinkti žaidimo sudėtingumo lygį (Easy, Normal, Hard, Extreme), kraštovaizdį (žaliuojantis, uolingas, apsnigtas) bei tavo ir priešo dislokacijos vietų išsidėstymą.

Kad galėtum pulti priešų pilį, pirmiausiai turi apmokyti mūšiui karius. Tai padarysi paspausdamas ant norimo kario viršuje esančioje juostoje. Pasirengę kariai puls priešų pilį. Taip pat gali statyti gynybinius pastatus, kad apsaugotum savo pilį, paspausdamas ant pastato ir parinkdamas jam vietą raudonoje srityje. Vienu metu kovoje gali dalyvauti ne daugiau nei 50 karių. Žaidime yra 45 karių tipai ir 15 skirtingų pastatų.

Tik pradėjęs žaisti, galėsi treniruoti 3 karių rūšis ir pastatyti vieną pastatą. Vėliau žaidime atsiras galimybė treniruoti ir daugiau rūšių. Ikona "Delay New" rodys laiką, kiek liko iki naujų rūšių atsiradimo bei pinigų pag
Išpuošk meduolinį namuką įvairiomis dekoracijomis. Šone matai skiltis, spustelėjęs ant jų pamatysi, kokių daiktų dekoravimui turi. Uždėjęs papuošalą, gali keisti jo dydį ar pasukti, naudodamas viršuje esantį meniu.
Peržiūrų: 321
Valdydamas išsirinktą gyvūną ar prietaisą pele, sek pažymėtą vaivorykštės vietą. Kuo tiksliau viską atliksi, tuo daugiau taškų gausi.
Peržiūrų: 511
Pabandyk per vieną minutę pataikyti į krepšį 35 kartus. Mėtysi iš 5 skirtingų pozicijų. Klavišu "Space" paimsi kamuolį, tuomet pašoksi ir mesi. Kai dėžėje baigsis kamuoliai, "Space" klavišu pereisi į kitą poziciją.
Peržiūrų: 353
Šiame žaidime tau reikės pelės pagalba valdyti mašiną ir rinkti monetas. Norėdamas paimti monetą, tiesiog paspausk ant jos kairiuoju pelės klavišu. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių...
Peržiūrų: 340
Mažojo ninzės judėjimą valdai klaviatūros rodyklėmis, o kovosi naudodamas klavišus "A", "D" ir "S": pirmieji du kardo judesiams, o "S" – mesti žvaigždėms. Eidamas rink gyvybę atstatančio eliksyro buteliukus ir senolių...
Peržiūrų: 353
Aprenk merginą dailiais rūbais. Kairėje yra meniu, jame išsirinksi iš daugybės variantų. Nepatikusį rūbą dėk į kvadratą viršuje.
Peržiūrų: 403

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama