VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Strateginis žaidimas

Aprašymas:
Žaidimo tikslas – sunaikinti taku bėgančius priešus, kol jie nepasiekė kelio pabaigos. Kiekvienam priešui pasiekus pabaigą, tavo gyvybės sumažėja 1.

Norėdamas apginti savo teritoriją, spausk ant norimo bokštelio kairėje ir statyk jį žaidimo lauke. Statydamas bokštelį matysi, kokiu spinduliu jis veikia. Kiekvienas bokštelis turi savo skirtingas savybes: šaudantys, lėtinantys priešus, padedantys surinkti daugiau pinigų.

Paspaudus ant bokštelio kovos lauke, jį gali patobulinti arba parduoti už dalį investicijų, jei jis tampa mažai naudingas.
Koralų kalvos netrukus bus sunaikintos, jei Kempiniukas nespės suteikti pagalbos ir neapsisaugos nuo jūros būtybių, siekiančių pakenkti. Veikėją valdysi pele spausdamas ant kvadratėlių. Pakeisk visų kvadratėlių spalvą, kad...
Peržiūrų: 287
Šukuoseną bei apdarus merginai šrinksi spausdamas ant jų (ant pačios mergaitės) pele, o visus kitus aksesuarus tiesiog uždėk.
Peržiūrų: 331
Kol neišseks gyvybinės jėgos, pele nusitaikyk ir šaudyk į priešo karius. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 329
Žaidimo tikslas yra nužudyti priešininkus ir surinkti kuo daugiau žalių dėžių (tačiau vengti raudonų). Valdyk nindzę klaviatūros rodyklių klavišais, o norėdamas šauti, spausk klavišą A. Ypatingose situacijose gali...
Peržiūrų: 298
Pele valdysi koalos judėjimą. Šio žaidimo tikslas – padėti paukščiams rasti išėjimą. Tavo veikėjas turi rasti paukštį, o tada pajudėti link išėjimo, kad išskristų kartu su išgelbėtuoju gyvūnu. Tau spustelėjus...
Peržiūrų: 355
Dėliok skaičius taip, kad susidarytų grupės, kurių suma yra 9. Kai skaičius kelis kartus įeis į sumą, išnyks. Tam, kad pereitum į kitą lygį, turi sunaikinti nustatytą skaičių skrituliukų.
Peržiūrų: 355

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama