VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Sporto žaidimas

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis valdysi vartininką. Jo tikslas – neleisti varžovui įmušti. Spausk tą rodyklę, kurioje pusėje atsiranda baltas kamuolys. Stebėk, kad nesugautum juodų boulingo kamuolių, nes prarasi gyvybę. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "Send Score" ir būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Kuo greičiau spustelk pele ant melsvo padaro, kad šūvis jį nuneštų kuo toliau.
Peržiūrų: 466
Tau rodomi paveikslėliai ir keli jų atsiverčia – pakartok atsivertimų seką spausdamas ant tų pačių paveiksliukų. Kylant lygiams įsidėmėti reikės vis daugiau – būk atidus!
Peržiūrų: 280
Rask būdą, kaip pelė gali atkeršyti katei už nuolatos daromas skriaudas. Apačioje matai ikonas, kurias spustelėjęs aktyvuosi tam tikrus įrenginius žaidimo lauke.
Peržiūrų: 275
Šio žaidimo tikslas yra priešingas negu daugelio kitų panašių žaidimų, kur reikia surinkti 3 ar daugiau paveikslėlių iš eilės ir juos panaikinti. Čia kompiuteris bandys sudėlioti vienodus paveikėlius šalia, o tu bandysi jam...
Peržiūrų: 361
Padėk rasti dingusius gyvūnus. Tau parodoma nuotrauka – gerai įsidėmėk, kaip atrodo ieškomas šuo. Tada iš visų išrink tą, kuris pasimetė. Kiekvienam šuniukui rasti turi ribotą laiką. Jei negali prisiminti, gali vėl...
Peržiūrų: 410
Klaviatūros rodyklėmis valdysi melžėjo padėtį, o spausdamas "Space" melši karves ar išpilsi pieną (jei būsi prie kubilo). Išsilaikyk kuo daugiau ir surink kuo daugiau pieno!
Peržiūrų: 300

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama