VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Šaudyklė

Aprašymas:
Erdvėlaivį valdysi naudodamasis klaviatūros rodyklėmis, atakuosi spausdamas klavišus "A", "S", "Z" ir "X" (skirtingų rūšių atakos). Žalios spalvos objektai yra tavo priešai, su kuriais turi kovoti. Įvairūs kryželiai suteiks tau naudos (amunicija, energija, skydai), stenkis juos surinkti. Tam, kad išsaugotum savo rezultatą, baigęs žaidimą spausk "Enter".
Veikėją valdai rodyklėmis, klavišais "A" ir "S" smūgiuoji. Įvairios kombinacijos leis atlikti daug skirtingų veiksmų. Įveik vaikiščius.
Peržiūrų: 1852
Apgink savo mėnulio bazę nuo į ją nutaikytų raketų. Jei į tave pataikys raketa, tuomet ji sunaikins tavo skydus, o vėliau ir pastatus. Nusitaikysi ir šaudysi pelės pagalba (nepamiršk, jog turi taip pataikyti taip, kad priešo...
Peržiūrų: 362
Pele valdyk sniego rogutes taip, kad kuo greičiau įveiktum trasą. Baigęs žaidimą, spausk "Post Score", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 329
Kairiuoju pelės klavišu spausk ant kamuoliuko ir, neatleidęs šio klavišo, trauke pelę į priešingą pusę nei nori mušti. Nustatęs smūgio kryptį bei stiprumą atleisk kairįjį pelės klavišą ir kamuoliukas pajudės....
Peržiūrų: 364
Šiame žaidime tau reikės atmušti kuo daugiau į tave skriejančių kamuoliukų. Nusitaikysi pelės pagalba, o muši paspaudęs kairįjį pelės klavišą.
Peržiūrų: 346
Valdydamas futbolininką klaviatūros rodyklėmis, atmušk kamuolį galva, kad jis nė karto nenukristų ant žemės. Žaidimas bus baigtas, kai nespėsi sugauti trijų kamuolių.
Peržiūrų: 563

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama