VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Šaudyklė

Aprašymas:
Šaudyk į artėjančias išprotėjusias lėles! Vaizdą pasuksi spausdamas klaviatūros rodykles į kairę ir dešinę, atakuosi spausdamas kairįjį pelės klavišą. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Ledo lytį valdai klaviatūros rodyklėmis – sugebėk neatsitrenkti į kliūtis ir išsilaikyk kuo ilgiau. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame pamatysi, kelintas esi geriausiųjų sąraše.
Peržiūrų: 322
Rask kelią iš painių labirintų! Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, Z klavišu šausi iš ginklo, X – smogsi kardu, o paspaudęs C klavišą padėsi bombą. Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą,...
Peržiūrų: 363
Padėk pagrindiniam veikėjui Kvailiui pasiekti išėjimą keliaujant statybinėmis konstrukcijomis. Jis gali nukristi į tarpus tarp konstrukcijų, todėl paspaudęs pele norimoje vietoje, paleisi balioną, kuris padės pereiti. Venk...
Peržiūrų: 367
Padėk vištai keliauti; ją valdysi klaviatūros rodyklėmis. Venk transporto, saugokis, kad neprigertum. Gaudyk sliekelius ir sėkmingai keliauk!
Peržiūrų: 553
Rodyklėmis valdai mašinos kryptį, o klavišais "A" ir "S" šaudai. Pakeliui rink amunicijos papildymus ir sėkmingai pasiek finišą.
Peržiūrų: 340
Įveik varžovus visose septyniose trasose. Valtį valdai klaviatūros rodyklėmis. Nepamiršk, kad visose trasose turi pralėkti pro patikros punktus, kad tavo maršrutas būtų užskaitytas.
Peržiūrų: 359

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama