VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Šaudyklė

Aprašymas:
Pele nusitaikyk ir šaudyk į įvairius taikinius. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintas esi geriausiųjų sąraše.
Spustelk ant ledo kalniuko is stebėk, kiek nučiuoš pingvinas. Atstumas priklauso nuo to, kurią vietą paspausi. Norėdamas paskelbti savo rezultatą, spausk "Highscore", o paskui – "Submit".
Peržiūrų: 600
Valdydamas savo veikėją pele, mėtyk į drakonus ugnies kamuolius spausdamas kairįjį pelės klavišą. Venk jų atakos ir, sėkmingai įveikdamas priešus, keliauk į vis sudėtingesnius lygius.
Peržiūrų: 359
Valdyk Luigi klaviatūros rodyklių klavišais ir stenkis įveikti visas lygyje esančias kliūtis. 3 lygio bosui įveikti tau prireiks ir "Shift" mygtuko, juo teks niekšui spirti.Jei vienas ar kitas lygis pasirodys per sunkus, spausk...
Peržiūrų: 372
Klaviatūros rodyklių klavišais valdyk timpą, kuria turėti aplaidyti kiaušiniais kuo daugiau žmonių per nurodytą laiką. Kairiuoju pelės klavišu paspausk ant kiaušinio ir įtempk timpą, taip pasirenkdamas šūviui. Kuo daugiau...
Peržiūrų: 389
Galų gale gali atkeršyti kompiuteriui už visus pranykusius darbus. Spausk pele ten, kur nori trenkti.
Peržiūrų: 955
Dviratį valdysi klaviatūros rodyklėmis, šoktelsi spausdamas klavišą "Space". Naudodamas klaviatūros klavišus "A", "S" ir "D" atliksi triukų. Per duotą laiką surink kuo daugiau taškų. Sėkmės!
Peržiūrų: 374

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama