VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Šaudyklė

Aprašymas:
Klaviatūros rodyklėmis aukštyn ir žemyn nustatysi patrankos vamzdžio kampą. Spausdamas kairįjį pelės klavišą kaupsi energiją, o jį atleidęs, iššausi sviedinį. Jei pataikysi į sieną, ją apgriausi, o jei tave pasieks priešo ataka, neteksi gyvybės. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Žaidime atsidursi Staliningrade, kur turėsi apsiginti nuo priešo pajėgų. Statyk įtvirtinimus ir atremk be sustojimo puolančius priešus. Dešinėje matysi, kiek ir kokių gynybinių ir puolimo įrenginių gali pastatyti. Pele...
Peržiūrų: 380
Išlaikyti kamuolius kiek įmanoma ilgiau ore. Spausk ant bet kurio iš kamuolių pele, kad jį išmestum į orą. Iš pirmo žvilgsnio tai lengva užduotis, tačiau iš tikrųjų teks pavargti, kad pasiektum stulbinantį rezultatą.
Peržiūrų: 418
Po ilgų buvimo vegetaru metų, padėk žuviukui prikirsti sliekų vakarienei. Veikėją valdysi ir rinksi raudonus sliekus pele. Saugokis žalių užnuodytų sliekų ir violetinių žuvų, kurios tik ir ieško aukos. Jei surinksi visą...
Peržiūrų: 378
Klaviatūros rodyklėmis į kairę ir dešinę išlaikyk svarstyklių balansą kuo ilgiau! Baigęs žaidimą, būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 399
Padėk begemotui rinkti vaisius, venk rąstų. Gyvūną valdai klaviatūros rodyklėmis.
Peržiūrų: 345
Išsirink, už kelias eilutes statai (vieną, tris ar penkias) ir patrauk svirtį. Jei esi laimėjęs pinigų, loši iš jų, o jei ne, turi kreditą. Laimėjimų sumą gali matyti ant žaidimo automato, o kreditą – kairiajame šone.
Peržiūrų: 400

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama