VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Šalmų apšaudymas

Aprašymas:
Tavo užduotis – kuo mažiau kartų šaunant susprogdinti kareivėlius. Jeigu bomba ar kitas objektas tik prilies kareivėlį, jis nežus, o tik susitrauks, todėl kareivėlis turi susprogti arba įkristi į vandenį. Kiekviename lygyje bus vis sudėtingiau tai padaryti, nes kliudys įvairios sienos ir panašiai.

Šūvio krypti nustatyk pele. Kuo pelė bus toliau nuo patrankos, tuo šūvis bus stipresnis.
Klaviatūros rodyklėmis valdai savo veikėją, o skaitmenimis 1-3 pasikeisi ginklus. Spustelėjęs klavišą "Space" iššausi. Baigęs žaidimą, spustelk "Submit", ir tavo rezultatas atsidurs geriausiųjų sąraše. Sėkmės!
Peržiūrų: 287
Šiame žaidime tau tereikia kuo ilgiau atkartoti kompiuterio atliekamus veiksmus. Palauk, kol kompiuteris atliks visus veiksmus, ir tuomet kairiuoju pelės klavišu paspausk ant spalvotų mygtukų ta pačia tvarka.
Peržiūrų: 323
Dalyvaudamas rungtynėse už laimėtas prizines vietas gausi pinigų, kurie leis tobulinti automobilį: parduotuvėje įsigysi geresnių už turimas detalių, patobulinimų ar netgi nusipirksi nelegalių sandorių.
Peržiūrų: 317
Šiame žaidime tu valdysi slieką, kuris keršys žuvims ežere. Slieką valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, o paspaudęs "Space" klavišą iššausi (norėdamas aktyvuoti skydą spausk S klavišą).
Peržiūrų: 252
Žaidimo lauko apačioje įvesk pasirinktą slapyvardį, spausk "ENTER" ir nugalėk kompiuterį. Per tris etapus sugebėk laimėti kuo daugiau pinigų. Kiekviename raunde turi rasti vienodus prizus slepiančius užrašus. Teisingai...
Peržiūrų: 319
Pele spausk ant artėjančių išprotėjusių ir tave puolančių lėlių. Klaviatūros rodyklėmis į šonus pasuksi vaizdą, o mini radaras viršutniame dešiniajame kampe padės susiorientuoti, kur priešai. Baigęs žaidimą, spausk...
Peržiūrų: 311

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama