VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Pasiklydęs džiunglėse

Aprašymas:
Valdyk karį klaviatūros rodyklių klavišais, o taikykis ir šaudyk – pele, kad apkaba nesibaigtų nelaiku, pasikeisk ją mygtuku "R". Tavo užduotį palengvins besimėtančios vaistinėlės bei šarvai. Tavo tikslas – nukeliauti iki zonos, pažymėtos tekstu "THIS WAY" – taip pateksi į kitą lygį.

Kiekviename lygyje galėsi išbandyti vis kitokį ginklą, kuriuo galėsi įveikti visus priešus!

Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT SCORE" ir tavo vardas atsidurs geriausių žaidėjų sąraše.
Išrink mergaitei pačius gražiausius rūbus! Rūbą uždėsi ar nuimsi tampdamas jį pele.
Peržiūrų: 337
Automobilį valdai klaviatūros rodyklėmis, smūgiuoji klavišu "Space". Venk kliūčių ir sėkmingai gaudyk šungaudžius, trinkteldamas jiems turimu ginklu.
Peržiūrų: 378
Turi galimybę pažaisti amerikietišką futbolą. Žaidimas tuks 5 minutes. Prieš kiekvieną ataką turėsi pasirinkti derinį. Rodyklės rodo iš kur ir kokiomis kryptimis bėgs žaidėjai, kuriems turėsi perduoti kamuolį. Pasirinkęs...
Peržiūrų: 337
Žaidime tapsi žiauraus daktaro Ly eksperimento auka – būsi vienu iš dešimties klonų ir turėsi išgyventi iki galo. Rodyklių klavišais judėk, o "Space" klavišu šokinėk. Pagrindinė grėsmė gyvybei bus nuolat judantis...
Peržiūrų: 342
Savo automobilį valdysi klaviatūros rodyklėmis. Spausk "Shift", kad numestum minas ar išpiltum tepalų, o su klavišu "Ctrl" šaudysi. Įveik trasą pirmas ir paskelbk rezultatą geriausiųjų sąraše!
Peržiūrų: 400
Šiose lenktynėse savo automobilį valdysi spausdamas klavišus su rodyklėmis. Tik nepamiršk, kad degalų kiekis yra ribotas ir tau reikės užsukti į techninio aptarnavimo juostą ir pripildyti savo baką.
Peržiūrų: 373

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama