VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Obuolių valgytojas

Aprašymas:
Valdydamas žalią rutuliuką pele, surink visus raudonus rutuliukus bei geltoną, kad pereitum į kitą lygį. Norėdamas pradėti, užvesk pelę ant žalio rutuliuko, o pabaigęs spausk mygtuką "SUBMIT" ir tavo rezultatas atsidurs geriausių žaidėjų sąraše.
Klaviatūros rodyklėmis valdysi savo veikėją, per riedančius akmenis peršoksi spausdamas klavišą "Space". Sugebėk užkopti iki viršaus! Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir...
Peržiūrų: 339
Šiame žaidime tu galėsi pasimokyti virtualiai atrakinėti seifus. Tavo užduotis bus atspėti reikiamą įrankių kombinaciją. Tau tereikia pelės pagalba sudėti pasirinktus daiktus į tuščias vietas ir tada spausti raudoną...
Peržiūrų: 405
Valdyk transporto priemones klaviatūros rodyklių klavišais sudėtingomis trasomis. Siek geriausio rezultato, kurį galėsi pamatyti paspaudęs mygtuką "SUBMIT SCORE".
Peržiūrų: 350
Sudaužyk kamuoliuku visas plyteles, neleisdamas jam nukristi ant žemės. Padėklą valdyk pele.
Peržiūrų: 336
Zuikį valdai pele: pastatyk jį ten, kur nori, ir spustelk, kad pašoktų. Už morkas gauni daugiausiai taškų, už vynuoges – mažiau, o nuodingi grybai taškų atima.
Peržiūrų: 346
Apgink laivą nuo priešų! Valdydamas lėktuvą klaviatūros rodklėmis, spausk "Space" ir atakuok priešų lėktuvus. Jei jie pro tave praskris, nuskandins laivą, ir žaidimas bus baigtas.
Peržiūrų: 371

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama