VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Maksimalūs metimai

Aprašymas:
Įmesk kamuolį į krepšį kuo daugiau kartų žaisdamas 10 sudėtingumo lygių. Norėdamas nusitaikyti ir mesti, naudokis pele. Baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT SCORE" ir tavo rezultatas atsidurs geriausių žaidėjų sąraše.
Sugebėk pataikyti į nelegalus, kurie bando kirsti sieną. Nusitaikysi ir šaudysi pele. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 353
Dviratį valdai klaviatūros rodyklėmis kairėn/dešinėn, įvairius triukus atliksi naudodamas A, S ir D. Klavišas "Space" ir rodyklė į viršų leis atlikti pasisukimą. Tavo pasirodymui skirtos trys minutės.
Peržiūrų: 320
Nušauk kuo daugiau danguje esančių monstrų! Savo veikėją valdysi pelės pagalba, o nusitaikysi ir iššausi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Nepamiršk rinkti krentančių daiktų, kurie ne tik patobulins tavo ginklą, bet taip...
Peržiūrų: 715
Padėk Alisai sunaikinti visus užkrėstus žmones mieste ir kuo ilgiau išgyventi. Skirtingi ginklai padės susidoroti su užkrėstaisiais. Heroję valdyk klaviatūros rodyklių klavišais, šaudyk klavišu "Space".
Peržiūrų: 439
Padėk kaliausėms atlaikyti varnų atakas. Ant medžių yra pumpurų. Spausk juos, nustatyk metimo kampą ir stiprumą, o tada atleisk klavišą, kad jie skrietų. Turi pataikyti į kaliausę, kad atbaidytum kenkiančius paukščius ir...
Peržiūrų: 338
Pele nusitaikyk ir šaudyk į priešo lėktuvus. Baigęs žaidimą, būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 325

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama