VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Tai yra loginis žaidimas, kuriame tau reikės nustumti kubą iki išėjimo į kitą lygį. Keliauti tu galėsi spausdamas klavišus su rodyklėmis. Tik nepamiršk, kad gali keliauti tik ta kryptimi, kurioje yra koks nors objektas į kurį galėtum atsiremti, kitaip nuskriesi į beribį kosmosą. Norėdamas patekti į geriausiųjų žaidėjų sąrašą baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT SCORE".
Kiekviename lygyje turėsi surinkti vis didesnį kiekį skirtingų skruzdžių gėrybių. Rodyklės paspaudimu keisi judėjimo kryptį – nustatyk ją tokią, kad daiktai atsirastų jiems skirtose vietose (rąstai pažymėti raižiniais)....
Peržiūrų: 362
Pele nusitaikyk ir šaudyk į atsirandančias fotokameras ir kelio ženklus. Pirmosios, jei spės tave nufotografuoti, atims iš tavęs pinigų, o už taiklų šūvį į kelio ženklą pinigų atsargos pasipildys. Po žaidimo būsi...
Peržiūrų: 319
Įveik savo priešininką stalo ledo ritulio žaidime! Kamuoliuką mušinėsi pelės pagalba. Nepamiršk, kad mušinėti gali tik savo aikštelės pusėje.
Peržiūrų: 337
Šiame žaidime tau reikės per duotą laiką nuridenti kamuoliuką iki skylės grindyse. Papildomų taškų gausi surinkęs deimantus. Kamuoliuką valdyk klaviatūros rodyklių klavišais ir pasistenk nenukristi nuo platformos.
Peržiūrų: 308
Apsaugok Pasaulio Prekybos Centro pastatus nuo teroristų atakų numušdamas visus artėjančius lėktuvus. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SEND" ir tavo rezultatas bus patalpintas geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 719
Padėk mažajam viščiukui per minutę atmušti kuo daugiau beisbolo kamuolių ir pelnyti rekordinį skaičių taškų. Nusitaikyk pele, smūgiuok, spausdamas klaviatūros klavišą "Space".
Peržiūrų: 385

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama