VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Tavo tikslas – surinkti į savąjį stiklainį daugiau sraigių nei kompiuteris. Žaidimas baigsis tada, kai varžovo arba tavo pusėje pusėje neliks gyvūnų.

Spausk ant tos grupelės, kuri nori, jog pajudėtų. Kiekviename laukelyje, taip pat ir tavo stiklainyje, jei jis pakeliui, pasiliks po vieną gyvūną. Jei paskutinioji sraigė baigs kelią tavo pusėje ir tuščiame laukelyje, ji ir visos priešingoje pusėje esančios sraigės taip pat atsidurs stiklainy. Jei paskutinis laukelis bus stiklainis, gausi papildomą ėjimą. Kiek grupėje narių, gali pamatyti užvedęs ant jos pele.

Baigęs žaidimą, spausk mygtuką su ženklu "X" ir būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Į jus takeliu lekiančius kamuoliukus sunaikinsite tada, kai pataikysite tokios pat spalvos burbulu į dviejų ar didesnę vienodos spalvos kamuolių grupę. Sunaikinę visus burbuliukus iki tol, kol jie nepasiekė centro.
Peržiūrų: 573
Pele nusitaikyk ir šaudyk į užpuolikus. Šūviai bus efektyvūs tik tuomet, kai taikiklis bus žalios spalvos. Po žaidimo būsi automatiškai nukreiptas į puslapį, kuriame matysi, kelintą vietą užimi geriausiųjų reitinge.
Peržiūrų: 489
Turi galimybę sudalyvauti šaudymo treniruotėje. Pelės klavišu nusitaikyk ir šaudyk į taikinius, kurie pasirodo įvairiose vietose. Kai kurie apšaudys tave, todėl stenkis nepraleisti taikinių. Žaidimas baigsis, kai išnyks tavo...
Peržiūrų: 286
Šiame žaidime tau reikės kovoti prieš žemę užpuolusius ateivius. Savo laivą valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, o šaudysi paspaudęs "Space" klavišą (kuo ilgiau laikysi nuspaustą "Space" klavišą, tuo stipresnis bus...
Peržiūrų: 338
Tau trumpam bus parodoma, kurie gyvūno dantys nėra sveiki. Prisimink, kurie, ir sėkmingai išgydyk beždžionę juos ištraukdamas.
Peržiūrų: 295
Tu turi galimybę sudalyvauti kosminėse lenktynėse. Pirmiausia turėsi pasirinkti ar nori žaisti pilną žaidimą ir tapti visatos lenktynių karaliumi ar tiesiog lenktyniauti pelnant kuo daugiau taškų.Pasirinkus pilną žaidimo...
Peržiūrų: 701

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama