VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Žaidimo tikslas – paauksuoti visą lentą. Kai ant langelio padedi runą, jis pasidengia auksu. Greta kvadratėlio gali dėti bet kokios spalvos ir formos ikoną, o visas kitas turėsi derinti pagal spalvą arba formą. Kai užsipildo visa eilutė ar stulpelis, runos išnyksta. Magiški buteliukai padės išnaikinti kliudančias ikonas.
Valdydamas raketę pele, kuo daugiau kartų atmušk kamuoliuką.
Peržiūrų: 375
Patikrink savo taiklumą šaudydamas į judančius taikinius. Nusitaikyk pelės pagalba, o šaudyk paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Šautuvą užtaisysi paspaudęs "Space" klavišą.
Peržiūrų: 379
Tau reikia sėkmingai perkelti penkias varlytes iš vieno krašto į kitą. Venk transporto ir neįkrisk į upę! Žaliąsias valdai klaviatūros rodyklėmis.
Peržiūrų: 359
Kuo sėkmingiau sulošk teniso partiją. Judėk klaviatūros rodyklių klavišais, užsimok rakete klavišu "Space", klavišo W paspaudimu bus paleidžiamas kamuoliukas, kurį turėsi atmuši. Turi trisdešimt bandymų, kad pasiektum...
Peržiūrų: 376
Klaviatūros rodyklėmis į šonus valdysi rankenėles, kuriomis turi atmušti kamuoliuką, kad šis nenukristų žemyn. Norėdamas iššauti naują kamuoliuką, spausk "Space". Surink kuo daugiau taškų! Baigęs žaidimą spausk "SUBMIT...
Peržiūrų: 345
Žaidimas turi penkias baigtis. Pele perkelk žaidimo objektus iš vienos vietos į kitą, kad visas jas atrastum!
Peržiūrų: 572

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama