VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Loginis žaidimas

Aprašymas:
Šiame žaidime bus patikrinta kaip gerai veikia tavo atmintis. Tau reikės kairiuoju pelės klavišu paspausti ant monstrų ta pačia tvarka kaip jie išleido garsus. Kiekvienu ėjimu bus vis pridėtas papildomas veiksmas, kurį tau reikės prisiminti. Taip pat nepamiršk ekrano viršuje stebėti užrašą, kuris nurodys kada yra tavo ėjimas.
Klaviatūros rodyklėmis valdai dešinėje esančią kaladėlę – ja turi atmušti atlekiantį kvadratuką. Kai kvadratuko neatmuša kompiuteris, gauni taškų. Atkreipk dėmesį, kad kvadratėlis kartais lekia ne tiesiai, jo...
Peržiūrų: 344
Šiame žaidime tu mėtysi sniego gniūžtes į paukščius bei kitus judančius objektus. Nusitaikysi pelės pagalba, o paspaudęs "Space" klavišą išmesi gniūžtę (naujų gniūžčių pasidarysi paspaudęs R klavišą). Norėdamas...
Peržiūrų: 337
Sunaikink visus žemę puolančius ateivius! Savo laivą valdysi klavišais su rodyklėmis į šonus, o iššausi paspaudęs "Space" klavišą. Nepamiršk, kad priešų laivai vis greičiau leisis žemyn.
Peržiūrų: 353
Stenkitės neužkliūti už kubelių – rodyklėmis valdote lėkimo kryptį.
Peržiūrų: 641
Nustatydamas įvairias parinktis dešinėje, eksperimentuok su gyvūnėliais petri lėkštelėje.
Peržiūrų: 370
Tavo valdoma žuvelė Sunny turi ėsti už save mažesnes žuvis ir vengti didesnių. Sugavusi tam tikrą kiekį mažų žuvyčių, ji paaugs. Sėkmingai sužvejojęs reikiamą kiekį maisto, pereisi į kitą lygį.
Peržiūrų: 744

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama