VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Lenktynės

Aprašymas:
Valdyk visureigį klaviatūros rodyklių klavišais. Į važiavęs į apskritimą aplink bombą, spausk "Space" ir nukenksmink ją. Tik nebandyk į ją atsitrenkti!

Tarp lygių tau reikės pasikeisti padangas. Valdyk žmogeliuką klaviatūros rodyklių klavišais, priėjęs prie padangos spausk "Space", nunešk ją į panaudotų padangų krūvą, paimk naują padangą ir uždėk ją mygtuku "Space". Tai turi padaryti per 20 s, kitaip prarasi taškus. Ketvirtame lygyje tau reikės per duotą laiką nukenksminti kuo daugiau bombų.

Baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT" ir pateksi į geriausių žaidėjų sąrašą.
Dėliok linijas iš vienodų veidelių tam, kad jie išnyktų ir nepasiektų žaidimo lauko viršaus. Nusileidimo vietą reguliuoji klaviatūros rodyklėmis, o veidelių tvarką sukeisi klavišu "Space".
Peržiūrų: 265
Su trimis veikėjais įveik visas kliūtis. Valdomą herojų keiti klavišu "Space", šaudai "A" (tik mergaitė tai sugeba); klavišas "A" taip pat skirtas atlikti įvairiems veiksmams, o "S" – šuoliui (geriausiai tai daro aukštesnis...
Peržiūrų: 285
Padėk ateiviui išsilaikyti kuo ilgiau! Pele valdyk jo judėjimą taip, kad neužkristų nė viena bomba. Baigęs žaidimą, spausk "SUBMIT", kad paskelbtum savo rezultatą geriausiųjų sąraše ir pamatytum, kelintą vietą užėmei.
Peržiūrų: 322
Klaviatūros rodyklėmis valdyk mašiną, kuri išvežioja gėrimus golfo žaidėjams. Stebėk žaidimo lauko dešinėje, kuris labiausiai ištroškęs, ir nuvežk jam gėrimo. Pele užvedęs ant taško lauke matysi, kuris tai žaidėjas....
Peržiūrų: 305
Keisk savo personažą nuo galvos iki kojų. Kai pamatai radaro ženkliuką, spustelk ant jo, kad atsirastų magiškas kamuolys, o tada ant kamuolio – atsiras naujų išvaizdos variantų.
Peržiūrų: 305
Veikėją valdysi klaviatūra: "Space" – šaudymas, rodyklė aukštyn – pašoksi, rodyklės į šonus – eisi atitinkama kryptimi. Rink dovanėles, peršok sniego kamuolius ir šaudyk į paukščius. Po žaidimo būsi automatiškai...
Peržiūrų: 301

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama