VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Lazdelių karas

Aprašymas:
Kad tavo valdoma karinga tauta, valdytų visą pusiasalį, turi įvykdyti 12 sudėtingų misijų. Žaidimą pradėsi nuo Archidonis užkariavimo. Pirmiausiai turi samdyti darbininkus, kurie kas resursus, reikalingus kitų karių gamybai. Tai padarysi, paspaudęs viršuje esančioje juostoje atitinkamą ikoną. Dabar turi įdarbinti kiekvieną samdinį. Pele paspausk ant pasirinkto darbininko ir judėk su juo klaviatūros rodyklių ar W, A, S, D klavišais. Klavišo "Space" paspaudimas reikš auksakasio darbo pradžią.

Kai jau turi pakankamai resursų, turi mąstyti kaip įveikti teritorijos gynėjus. Pirmoji kariuomenė, kurią galėsi įsigyti, bus sudaryta iš karių su kardais. Kad apmokytum juos, spausk ant ikonos viršuje. Šie kariai juda taip kaip ir auksakasiai, smūgiuoja, paspaudus klavišą "Space", ginasi, paspaudus Q. Kad į karį mažiau pataikytų priešų smūgiai, turi bėgti ne tiesia linija, bet vis kildamas ir leisdamasis. Tavo užduotis priešų pusėje nugriauti statulą, suteikiančią, jiems stiprybės kovose.
Tavo tikslas nugalėti priešų armiją.Spausk dešinėje esantį užrašą "Wear Your Helmet and go to War!" ir pradėk misiją. Žaidime papulsi į daug pavojingų situacijų, kur tavo kaip armijos stratego užduotis pasirinkti teisingą...
Peržiūrų: 419
Pasitelk savo loginį mąstymą ir padėk išsiristi visiems 25 monstriukams, pele spausdamas ant kiaušinių. Paspaudus ant kiaušinių, išsiris 5 monstriukai kryžiaus forma, jei vienas iš tų kiaušinių, jau bus išsiritęs, tuomet...
Peržiūrų: 359
Šiame žaidime tau reikės nušauti kuo daugiau ateivių laivų. Savo laivą valdysi klavišais su rodyklėmis į šonus, o šaudysi paspaudęs "Space" klavišą.
Peržiūrų: 308
Išmok ateivių abėcėlę, surasdamas žaidimo ekrane visas korteles antrininkes, ir pasiruošk lemtingam žemės gyventojų ir svečių iš kosmoso susitikimui.
Peržiūrų: 336
Pele kuo greičiau apvesk triušio formą pradėdamas kairėje pusėje ir baigdamas dešinėje. Po žaidimo paskelbk savo rezultatą geriausiųjų sąraše.
Peržiūrų: 369
Pasirink teisingai! Kiekvienas sprendimas lemia veikėjo gyvybę.
Peržiūrų: 465

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama