VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Lazdelinių genocidas

Aprašymas:
Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis, į mašinas pateksi ar išeisi iš jų spustelėjęs "Space". Apačioje matai bėgantį laiką: spėk surinkti kuo daugiau taškų, pagaliukų žmogelį numarindamas pačiais įvairiausiais būdais.
Šiame žaidime tau teks rinkti įvairias prietaisų detales ir nunešti jas į vietą. Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, o paspaudęs "Space" klavišą pašoksi.
Peržiūrų: 297
Šiame žaidime tu dalyvausi kaimiečių mūšyje. Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, paspaudęs "Space" klavišą pasikeisi ginklą, A klavišu pagriebsi, S klavišu pašoksi/įlipsi, o D klavišu šausi iš ginklo.
Peržiūrų: 312
Banglentę valdai klaviatūros rodyklėmis kairėn ir dešinėn. Rink ikonėles, kurios suteiks įvairių pliusų, ir patek į geriausiųjų sąrašus!
Peržiūrų: 728
Tai linksmas trumpas žaidimas, kuriame tu valdysi po vandeniu plaukiojantį zebrą. Tau reikės saugotis iš apačios kylančio milžiniško aštuonkojo, rinkti jūros žvaigždes ir saugotis krentančių akmenų. Zebrą valdysi...
Peržiūrų: 307
Kiekviename etape turėsi tiek kartų įmesti į krepšį, kiek bus nurodyta. Atmink, kad turi visai nedaug sekundžių šiam darbui! Mesi spausdamas kairįjį pelės klavišą. Baigęs žaidimą, spausk mygtuką "SUBMIT" ir būsi...
Peržiūrų: 490
Valdydamas erdvėlaivį klaviatūros rodyklėmis, kuo greičiau įveik trasą ir aplenk varžovus.Prieš žaidimą gali išsirinkti, kiek varžovų turėsi, koks sudėtingumo lygis ir koks bus tavo erdvėlaivis.
Peržiūrų: 445

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama