VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Kovinis žaidimas

Aprašymas:
Pagal aprašymą pasirink tau tinkantį veikėją ir pirmyn į kovą! Smūgiai rankomis atliekami klavišais "A" ir "S", kojomis – "Z" ir "X". Kovotojo judėjimą valdysi naudodamas klaviatūros rodykles. Jei matai, kad priešas smūgiuoja, atsitrauk, tačiau ypač stiprių smūgių išvengti nepavyks. Žaidimo lauko viršuje matai, kokia tavo ir tavo oponento sveikatos būklė. Sėkmės kovoje!
Pasistenk kuo greičiau nusileisti nuo kalno ir nepamiršk, kad žalias vėliavėles turi aplenkti iš dešinės pusės, o raudonas – iš kairės. Snieglentininką valdysi pelės pagalba.
Peržiūrų: 458
Šiame žaidime tau reikės sudėti dėlionę, kuri yra sudaryta net iš 107 dalių. Keisti vietomis galėsi tik tas detales, kurios yra šalia tuščiojo langelio (tau tereikia kairiuoju pelės klavišu paspausti ant norimos detalės)....
Peržiūrų: 367
Šiame žaidime tau reikės kaip įmanoma ilgiau išbūti ant takelio. Savo veikėją valdysi pelės pagalba. Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą, baigęs žaidimą spausk mygtuką "SUBMIT SCORE".
Peržiūrų: 351
Sudėliok dėlionę!
Peržiūrų: 321
Nušauk kuo daugiau ateivių skraidančių lėkščių! Savo laivą valdysi pelės pagalba, o šaudysi paspaudęs kairįjį pelės klavišą. Baigus žaidimą, tavo rezultatas bus automatiškai išsaugotas geriausių žaidėjų sąraše.
Peržiūrų: 422
Per duotą laiką išvalyk visą geltoną žaidimo ekrano pagrindą, surenkant vertikaliai ar horizontaliai bent tris vienodus kristalus, kurie dingdami iš ekrano, atneš žaidimo taškus ir panaikins geltonuosius kvadratėlius. Spausk...
Peržiūrų: 411

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama