VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Kobros miestas

Aprašymas:
Sunaikink visus priešus, kol jie nesunaikino tavęs. Žaidime valdysi sraigtasparnį, o tave apšaudys priešai esantys pastate. Sraigtasparnio ugnimi turėsi atremti puolimus. Pele valdysi raketų taikiklį. Nustatyk taikinio vietą, paspausk kairį pelės klavišą ir iššausi. Sunaikinęs pakankamai priešų, galėsi pasitobulinti sraigtasparnį ar ginklus.
Turi vieną minutę, kad rastum atskiroms kultūroms priklausančias poras. Spausk ant užverstos kortelės, kad išvystum, kokios tautos atstovas ten slepiasi.
Peržiūrų: 344
Išbandyk kompiuterinį pokerį. Taisyklės tokios pat, kaip žaidžiant realiai. Surink kuo aukštesnį derinį ir drąsiai statyk! Kokie kortų deriniai yra vertinami, būsi supažindintas žaidimo pradžioje.
Peržiūrų: 727
Šiame žaidime tau reikės padėti mažai beždžionėlei surinkt palmės viršūnėje esančius kokoso riešutus. Kopiant į viršų tau reikės išvengti besileidžiančių vabalų bei kitų gyvūnų. Spausdamas klavišą su rodykle į...
Peržiūrų: 557
Vekėją valdysi klaviatūros rodyklėmis, spausdamas klavišą "Space" pašoksi, o su "Z" atakuosi priešus. Pasiek kuo aukštesnį etapą!
Peržiūrų: 344
Tavo tikslas – išlaikyti kamuoliuką žaidimo lauke kuo ilgiau ir surinkti kuo daugiau taškų. Klaviatūros rodyklėmis valdai apatinį blokatorių ir dešiniąją rankenėlę. Skaitmenimis nuo vieno iki keturių gali užblokuoti...
Peržiūrų: 329
Šaudyk į skraidančias kiaules!
Peržiūrų: 318

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama