VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Kaktusų pokeris

Aprašymas:
Išbandyk kompiuterinį pokerį. Taisyklės tokios pat, kaip žaidžiant realiai. Surink kuo aukštesnį derinį ir drąsiai statyk! Kokie kortų deriniai yra vertinami, būsi supažindintas žaidimo pradžioje.
Žaidimo tikslas yra turėti didesnę kortą už bankininką. Padalinus 8 kortas tau reikia išsirinkti, kuri bus bankininko korta, ta korta yra atidedama. Po to už kiekvieną likusią kortą gali statyti, spausdamas mygtukus "BET" arba...
Peržiūrų: 351
Šiame žaidime tu būsi banglentininkas, kuriam reikės išvengti kliūčių bei rinkti vėliava pažymėtus plūdurus. Savo veikėją valdysi N ir M klavišais.
Peržiūrų: 306
Žirgas bėgs tuo sparčiau, kuo greičiau pakaitomis spausi klaviatūros raides "Z" ir "X". Pašoksi naudodamas klavišą "Space". Sėkmės varžybose!
Peržiūrų: 337
Apsaugok savo miestą nuo priešų atakų. Sprogdink žemyn krentančias raketas, pirmiausiai nusitaikydamas pele, o tada atakuodamas kairiuoju pelės klavišu. Baigęs žaidimą iškart pateksi į geriausiųjų žaidėjų sąrašą.
Peržiūrų: 312
Tai mini golfo žaidimas, kuriame tau reikės įmušti kamuoliuką į duobutę atliekant kuo mažiau smūgių. Žaidimo pradžioje pasirink vieną iš trijų vietų, nuo kur pradėsi žaidimą. Norėdamas smūgiuoti paspausk pele ant...
Peržiūrų: 369
Šiame žaidime tau reikės nušauti kuo daugiau priešo lėktuvų. Savo lėktuvą valdysi klavišais su rodyklėmis, o iššausi paspaudęs F klavišą. Tik būk atsargus ir neatsitrenk į priešų lėktuvus, nes iškarto žūsi.
Peržiūrų: 336

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama