VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Gyvūnų apgultis

Aprašymas:
Žaidimo tikslas – sunaikinti taku bėgančius priešus, kol jie neapėjo viso rato. Kiekvienam priešui pasiekus pabaigą, tavo gyvybės sumažėja 1.

Norėdamas apginti savo teritoriją, spausk ant norimo bokštelio dešinėje ir statyk jį žaidimo lauke. Statydamas bokštelį matysi, kokiu spinduliu jis gali šaudyti. Kiekvienas bokštelis turi savo skirtingas savybes, o norint pasistatyti kai kuriuos bokštelius, reikia atrasti tam tikrą technologiją. Tam reikia medienos, kurios gausi žaidimo metu.

Paspaudus ant bokštelio kovos lauke, jį gali patobulinti arba parduoti už 75% investicijų, jei jis tampa mažai naudingas.

Ekrano apačioje kartais pamatysi užuominą apie tai, kuo pasižymi artėjantis priešininkas. Jis gali būti greitas, skraidantis ir pan.

Kiekvieno lygio pabaigoje gausi 10% palūkanų už auksą, esantį tavo sandėlyje. Todėl kuo mažiau išleisi aukso, tuo daugiau jo ir uždirbsi.

Žaidimo metu paspaudęs klavišą "Space" galėsi matyti priešo gyvybes.
Šiame žaidime galėsi pasitikrinti savo taiklumą bei reakciją. Žaidimo tikslas, kaip ir realybėje, kuo taikliau pataikyti strėlytę į taikinį ir kaip įmanoma greičiau sumažinti savo taškų skaičių iki nulio. Norėdamas...
Peržiūrų: 327
Rask kelią iš painių labirintų! Savo veikėją valdysi klaviatūros rodyklių klavišais, Z klavišu šausi iš ginklo, X – smogsi kardu, o paspaudęs C klavišą padėsi bombą. Norėdamas patekti į geriausių žaidėjų sąrašą,...
Peržiūrų: 381
Šiame žaidime bus patikrintas tavo loginis mąstymas bei tavo greito skaičiavimo sugebėjimai. Žaidime tau reikės kairiuoju pelės klavišu spaudinėti ant kvadratėlių su skaičiais taip, kad jų bendra suma būtų lygi nurodytam...
Peržiūrų: 365
Transporto priemonę valdyti gali klaviatūros rodyklių klavišais. Mygtukas "Space" atlieka ypatingą transporto priemonės funkciją – išbandyk jį. Norėdamas pasukti vairą stipriau, sukdamas laikyk nuspaudęs "Shift". Pabaigęs...
Peržiūrų: 421
Savo herojų valdysi klaviatūros rodyklėmis, priešus atakuosi spausdmas klavišą "Space", o pliuso ikona suteiks papildomų jėgų antplūdį. Plaukdamas venk minų bei į tave paleistų šaudmenų.
Peržiūrų: 359
Padėk Kalėdų seneliui surinkti visas dovanėles. Spausk ant jo, tada pele nustatyk kryptį ir šuolio stiprumą. Surinkęs visas dovanas šok į kaminą. Sėkmės!
Peržiūrų: 621

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama