VeiksmoKoviniaiLenktynėsNuotykiųLoginiaiVaikamsŠaudyklėsSportoStrateginiaiTrumpiAzartiniai

Elektrinis žmogus

Aprašymas:
Elektrinį žmogų valdote klavišais. Rodyklės į kairę ir dešinę leis bėgioti, rodyklė žemyn – apsiversite, o smūgiavimo komandos tokios: "A" – smūgiai ranka, "S" – spyris, "D" – artima kova. Atitinkamai šiems judesiams yra itin lėti ir stiprūs judesiai, kurie naudos elemento galią: "Q", "W", "E". Elemento resursai atsistatys patys.
Aprenk Mario taip, kaip tau gražiausia!
Peržiūrų: 375
Tavo tikslas – išvalyti visą lentą. Spausk ant vienos spalvos dviejų ar daugiau kamuoliukų grupelių. Pasistenk tai padaryti kuo greičiau.
Peržiūrų: 348
Šiame žaidime tau reikės baltu kamuoliuku nudaužti raudonąjį kamuoliuką. Norėdamas pajudinti baltąjį kamuoliuką, tiesiog paspausk ant jo kairiuoju pelės klavišu, nutempk į vieną ar kitą pusę pele ir nustatyk mušimo...
Peržiūrų: 344
Tavo tikslas – išnaikinti visus akmenukus. Varlę valdai klaviatūros rodyklėmis – šok nuo vieno pagrindo ant kito. Tas, nuo kurio gyvūnas atsispiria, nuskęsta. Įveik visus 10 lygių.
Peržiūrų: 580
Valdydamas mašiną klaviatūros rodyklėmis, surink visas dėžes ir pristatyk jas į prieplauką. Saugokis teisėtvarkos sergėtojų.
Peržiūrų: 367
Rask kelią iki raudonojo kvadratėlio ir įveik kuo daugiau žaidimo lygių, surinkdamas maksimalią sumą taškų. Šviesa juda iki artimiausios kliūties, ją pakreipsi norima kryptimi klaviatūros rodyklių klavišais.
Peržiūrų: 308

Surask mus Facebook'e
Draugai
© 2010 VVisos teisės gal saugomos www.nesijuok.lt
D.U.K. Kontaktai Reklama